up
ara
ÜYELER
DİĞER

Rekabet Filmleri

Yeni Rekabet Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Rekabet filmleri listelenmektedir.

En İyi Rekabet Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Rekabet filmleri listelenmektedir.
8.7
Ip Man (2008)
Başrollünde oyuncu Donnie Yen yer aldığı, yönetmenliğini Wilson Yip üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ip Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
70'lerin en ünlü iki Formula 1 pilotu arasında yaşanan amansız rekabet anlatılıyor.
8.6
Başrollünde oyuncu İlyas Salman yer aldığı, yönetmenliğini Sinan Çetin üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çiçek Abbas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Liv ve Emma çocukluklarından beri birbirlerini tanıyan iki yakın arkadaştır. İkisinin de tek hayali bir gün The Plaza Hotel'de evlenebilmektir. Yapılan bir hata sonucu düğün tarihleri çakışan iki yakın arkadaş arasında The Plaza Hotel için büyük bir savaş başlar.
8.5
Beca'nın, Barden Üniversitesi'nde birinci yılıdır. Okulun The Bellas adlı kız müzik grubuna katılır. Grup kısa bir süre sonra, okulun erkek grubuyla kıyasıya bir rekabete girer.
7.6
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Barry Levinson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Başkanın Adamları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.7
Her şeyini kaybetmiş olan iş adamı hayatını yoluna koymak için kompleks bir inşaatı tamamlamaya Arabistan'a gider. Buraya uyum sağlamaya çalışırken de aynı işe Çinli'lerin de talip olması ile planları değişecektir.
8.9
Başrollünde oyuncu Zeki Alasya yer aldığı, yönetmenliğini Atıf Yılmaz üstlendiği film Türk türünde izleyicisini bekliyor.Türk, Yeşilçam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hasip ile Nasip isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Drew Barrymore yer aldığı, yönetmenliğini Drew Barrymore üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fırlat Onu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Burlesque (2010)
Başrollünde oyuncu Cam Gigandet yer aldığı, yönetmenliğini Steve Antin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burlesque isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Ryan Gosling yer aldığı, yönetmenliğini George Clooney üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Politik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zirveye Giden Yol isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.3
Filmde rakip firmaların reklam yüzü olan ikilinin arasındaki rekabet anlatılmaktadır.
5.3
Anchorman (2004)
Başrollünde oyuncu Steve Carell yer aldığı, yönetmenliğini Adam McKay üstlendiği film Televizyon türünde izleyicisini bekliyor.Televizyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anchorman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Josh (2000)
Başrollünde oyuncu Aishwarya Rai Bachchan yer aldığı, yönetmenliğini Mansoor Khan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bollywood türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Josh isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Cheech Marin yer aldığı, yönetmenliğini William Dear üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Oyun türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mükemmel Oyun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Meisa Kuroki yer aldığı, yönetmenliğini Takashi Miike üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Rekabet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Crows Zero 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Başrollünde oyuncu Antonio Banderas yer aldığı, yönetmenliğini Richard Eyre üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Rekabet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Başka Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Rekabet Filmleri

En iyi yabancı yapım Rekabet filmleri listelenmektedir.

Yerli Rekabet Filmleri

En iyi yerli yapım Rekabet filmleri listelenmektedir.