up
ara
ÜYELER
DİĞER

Resim Filmleri

Yeni Resim Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Resim filmleri listelenmektedir.

En İyi Resim Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Resim filmleri listelenmektedir.
7.6
Başrollünde oyuncu Cillian Murphy yer aldığı, yönetmenliğini Peter Webber üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnci Küpeli Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Dünyaca ünlü ressam Vincent Van Gogh’un hayatını ve gizemli ölümünü konu alan uzun metrajlı animasyon filmidir. Film 100 ressamın çizdiği yağlıboya tablolarının art arda eklenerek birer saniyelik görüntüler elde edilmesiyle yaratılmıştır.
7.5
Başrollünde oyuncu Emilia Fox yer aldığı, yönetmenliğini Oliver Parker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dorian Gray isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Özgün adı "The Joy of Painting" olan, Türkiye de TRT 2 de yayınlanmış ve 'şurada belki küçük mutlu bir ağaç vardır" repliği ile hafızalara kazınan sanat programıdır.
5.5
Bay Turner (2014)
Başrollünde oyuncu Timothy Spall yer aldığı, yönetmenliğini Mike Leigh üstlendiği film Tarih türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bay Turner isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Resim Filmleri

En iyi yabancı yapım Resim filmleri listelenmektedir.

Yerli Resim Filmleri

En iyi yerli yapım Resim filmleri listelenmektedir.