up
ara
ÜYELER
DİĞER

Robot Filmleri

Yeni Robot Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Robot filmleri listelenmektedir.

En İyi Robot Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Robot filmleri listelenmektedir.
7.9
Ex Machina (2015)
Başrollünde oyuncu Corey Johnson yer aldığı, yönetmenliğini Alex Garland üstlendiği film Robot türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Robot, Yapay Zeka türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ex Machina isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Ben, Robot (2004)
2035 yılında teknofobik bir polis dedektifi olan Del Spooner bir robot tarafından işlenmiş olabileceğini düşündüğü bir suçu araştırmaktadır. Durum kısa sürede tüm insanlığı etkileyebilecek seviyeye gelir.
9.1
Yapay Zeka (2001)
Başrollünde oyuncu William Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yapay Zeka isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Transformers isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
İnsan formunda ölümcül bir robot, gelecekte robotlara karşı gerçekleştirilecek olan direnişe liderlik edecek olan adamın annesini öldürmek için 2029 yılından 1984 yılına gönderilir. Çocuk henüz doğmamıştır bile. Direniş ordusundan gönderilen başka bir asker de kadına yardım edecektir.
8.2
Chappie (2015)
Başrollünde oyuncu Hugh Jackman yer aldığı, yönetmenliğini Neill Blomkamp üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Chappie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Robot türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Transformers: Yenilenlerin İntikamı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Robot türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Transformers: Ay'ın Karanlık Yüzü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
İnsanlar ile devasa deniz canavarları arasında ölümcül bir savaş yaşanmaktadır. Eski bir pilot ve bir stayer dünyanın geleceği için işirliği yapıp yaratıklara karşı savaşmalıdır. Silahları ise en az bu yaratıklar kadar büyük bir robot olacaktır.
7.6
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Robot türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Japon İşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Kıyamet sonrası gelecekten gelen bir robot (Arnold), John Cannor'ın 19 yaşında olduğu geçmişe gelir ve John ve gelecekteki eşi olan kız arkadaşını suikast için özel geliştirilmiş bir robota karşı korumaya çalışır.
7.6
Robocop (1987)
Başrollünde oyuncu Kurtwood Smith yer aldığı, yönetmenliğini Paul Verhoeven üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Robocop isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Robot Adam (1999)
Başrollünde oyuncu Embeth Davidtz yer aldığı, yönetmenliğini Chris Columbus üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Teknoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Robot Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Autómata (2014)
Başrollünde oyuncu Antonio Banderas yer aldığı, yönetmenliğini Gabe ıb üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Yapay Zeka türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Autómata isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Astro Boy (2009)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini David Bowers üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Animasyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Astro Boy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Asker (1998)
Başrollünde oyuncu Kurt Russell yer aldığı, yönetmenliğini Paul W.S. Anderson üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Askerlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Asker isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Eva (2011)
Başrollünde oyuncu Daniel Brühl yer aldığı, yönetmenliğini Kike Ma üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eva isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Doraemon (2014)
Başrollünde oyuncu Mona Marshall yer aldığı, yönetmenliğini Tony Oliver üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Doraemon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Toby Stephens yer aldığı, yönetmenliğini Caradog W. James üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Makinesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Liv Tyler yer aldığı, yönetmenliğini Jake Schreier üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Robot türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Robot Ve Frank isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Robot Filmleri

En iyi yabancı yapım Robot filmleri listelenmektedir.

Yerli Robot Filmleri

En iyi yerli yapım Robot filmleri listelenmektedir.