up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Romantik Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Romantik filmleri listelenmiştir.
8.3
Geçimini dolmuş şoförlüğü yaparak sürdüren Rıza'nın hayatı Ayperi ile tanışmasıyla bir anda değişir. Dokunduğu her şeyi güzelleştiren iyi kalpli Ayperi, Rıza'nın da hayatına dokunacaktır.
7.6
Efsun, 30 yaşında bekar bir kızdır. Çevresindeki herkes erken yaşlarda evlenirken Efsun, ailesinin evlilik baskılarına rağmen uzun yıllar bu fikirden uzak durmuştur. Bir gün karşısına lise aşkı Sinan'ın çıkmasıyla işler bir anda değişir.
8.3
Kuralsız (2015)
Tris'in hiçbir grupla özdeşleşmeyen bir "uyumsuz" olduğunu anladığı birinci filmin devamı olan bu filmde halk ile yönetim arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir ve herkes tarafını seçmek zorundadır.
5.9
Genç ve yakışıklı işadamı Christian Grey ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen edebiyat öğrencisi Anastasia Steele'nin hikayesi konu alınıyor.
7.7
Delibal (2015)
Mimarlık öğrencisi olan Barış, hobi olarak müzik ile ilgilenmektedir ve hayattan keyif almasını seven bir kişidir. Daha ilk gördüğü anda hayatı boyunca hissetmemiş olduğu bir duyguya kapılır. Daima ıskalayan aşk bu kez karşısındadır fakat henüz adını bile bilmiyordur bu kızın. Bir şekilde ona ulaşan Barış, Fisun'u bu aşka nasıl ikna edecektir? Fisun'un planlarında, okulunu derece ile tamamladıktan sonra Amerika'da master yapmak vardır. Zeki, yakışıklı, içten ve samimi olan Barış, Fisun'u kendisine aşık etmeyi başarır. Bir rüya aleminde gibi yaşamakta olan aşıkların bu rüyası bir gün kabusa dönecektir.
7.3
Başrollünde oyuncu Wilma Elles yer aldığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Senden Bana Kalan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Yıllar önce Zeliş adında bir bebeği kaçırdığı için vicdanı bir türlü rahat edemeyen Zarok, yıllar sonra Zeliş'i tekrar kaçırarak ailesine teslim etmeye karar verir. Beraber yola çıkan ikilinin arasında duygusal bir bağ oluşur.
7.1
Yıllardır küs olan Ozan ve Hakan babalarının cenazesinde bir araya gelir ve babalarının vasiyeti ile bu küslüğü sonlandırmak isterler.
8.0
Efsun ve Sinan bu filmde kavuşuyor fakat evlilik- düğün ilişkisinde ailelerin bu konudaki baskıları sonucunda hala mutluluk hayalleri kuran Efsun’un ve Sinan’ın bu sorunlarla baş etmesini anlatıyor.
7.5
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, yönetmenliğini Brad Peyton üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden San Andreas Fayı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Harrison Ford yer aldığı, yönetmenliğini Lee Toland Krieger üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümsüz Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Yandaş (2016)
Uyumsuzlar olarak bilinen bir ırk ve bu ırkın geçmişine aydınlatacak bilgilerin anlatıldığı Yandaş serisinin ilk bölümü.
9.1
Bir erkek olan Einar’ın kendini kadın gibi hissetmesi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak istemesini konu almıştır.
8.7
Pasifiğin kuzeybatısındaki ormanlarda 6 çocuğuyla beraber medeniyetten uzak bir yaşam sürdüren bir baba, kendini çocuklarına adamış ve onlara hem annelik hem babalık yaparak büyük bir titizlikle yetiştirmiştir. Bir gün şehirde yaşayan annelerinin ölüm haberini alan çocuklar cenazeye katılmak için şehre gitmek ve medeniyete dönmek isterler. Babaları Ben Cash'i bundan sonra zor bir hayat beklemektedir.
6.0
Çiçek, küçük bir kasabada sıradan bir hayat yaşayan, ailesinin baskılarından bunalmış, hayatı sorgulayan genç bir kızdır. Bir gün okula Doğan adında yeni bir edebiyat öğretmeninin gelmesiyle hayatı değişir. Çiçek ile Doğan birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da aralarındaki çekime engel olamazlar. İkili arasında büyük bir yasak aşk başlar. Bu durum sadece ikisinin değil, Çiçek'in ailesinin kaderinde de köklü değişikliklere sebep olacaktır.
6.8
İlker ile düğün hazırlığı içerisinde olan Pelin'in, İlker tarafından aldatılması ve intikam peşinde olmasını konu edinmiştir.
8.1
Burnt (2015)
Başrollünde oyuncu Emma Thompson yer aldığı, yönetmenliğini John Wells üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burnt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Başrollünde oyuncu Alan Alda yer aldığı, yönetmenliğini George Tillman Jr. üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Seninle Bir Ömür isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Başrollünde oyuncu Mert Fırat yer aldığı, yönetmenliğini İlksen Başarır üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Varmış Bir Yokmuş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Fokus (2015)
Başrollünde oyuncu Will Smith yer aldığı, yönetmenliğini Glenn Ficarra üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fokus isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Şehir kurallarına göre yalnız insanlar bir otele götürülerek 45 gün içinde kendilerine bir eş bulmaları beklenir. Bu süre içinde eş bulamayanlar hayvana dönüştürülüp ormana bırakılmaktadır.
7.8
Kendisine yapılan büyü yüzünden ürkütücü bir yaratığa dönüşen bir prens yıllardır şatosunda tek başına yaşamaktadır. Bir gün bir tüccar, şatosuna gelir ve ondan izinsiz bir gül koparır. Bunun üzerine çok sinirlenen canavar, tüccarı tutsak eder. Tüccarın kızı Belle, babasının serbest kalmasına karşılık şatoda tutsak olmayı kabul eder. Zaman içinde korkunç canavar ile aralarında duygusal bir bağ kurulur.
7.8
Başrollünde oyuncu Sam Phillips yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Vinterberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Kalabalıktan Uzak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Suyun Sesi (2017)
Soğuk Savaş yıllarında geçen filmde, ABD hükümetinin gizli servisinde hizmetçi olarak çalışan Eliza'nın sıra dışı aşk hikayesini izliyoruz. Eliza, rutin işlerini yaptığı bir gün, laboratuvarda üretilmiş olan bir yaratık ile karşılaşır. Çok geçmeden Eliza ile bu yaratık arasında güçlü bir bağ oluşur.
7.9
Elio adında bir genç, 1983 yılının yazını İtalya'nın kırsal bir bölgesinde monoton bir şekilde geçirirken, arkeolog babasıyla birlikte bazı araştırmalar yapmak üzere buraya gelen Oliver ile tanışır. Bu arkadaşlık Elio'nun hayatını değiştirecek ve unutamayacağı bir yaz geçirmesini sağlayacaktır.
8.3
Colonia (2015)
1973 yılında Pinochet rejiminin halka uyguladığı baskıyı ve bu baskıya dayanamayıp kaçmaya çalışan bir çiftin hikayesini konu edinmiştir.
6.6
Başrollünde oyuncu Ali Çelik yer aldığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayat Öpücüğü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
E. L. James'in romanlarından uyarlanan serinin ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu, 10 Şubat 2017'de izleyicilerle buluşuyor. Yaşadıklarından sonra Christian'dan uzak durma kararı alan Anastasia, bu kararını uzun süre devam ettiremez ve kendisini yeniden Christian'ın kollarında durur. Çift, ilişkilerini düzene sokmak için çaba harcasa da Christian'ın geçmişinden çıkıp gelen bazı kişiler, büyük engellere sebep olacak.
6.2
Aşk Olsun (2015)
Başrollünde oyuncu Sedef Avcı yer aldığı, yönetmenliğini Murat Serezli üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Aşk, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Olsun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Arkadaş olan Hakan ve Derya, bir plan yaparlar. Evlenecek, çocukları olacak ve çocuk doğduktan sonra ayrılacaklardı. Hikaye Derya’nın bu planı kabul etmesiyle başlar.
8.7
Başrollünde oyuncu Vijay Raaz yer aldığı, yönetmenliğini Vinay Sapru üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Alt Kültürler türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sanam Teri Kasam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, yönetmenliğini Nesli Çölgeçen üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çalsın Sazlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Brooklyn (2015)
Filmde yaşamını sürdürdüğü ülkesini bırakıp New York’a taşınan Eilis’in bir süre sonra ülkesine geri dönmek zorunda olması ve vereceği karar anlatılmaktadır.
6.6
Bekar ve yalnız insanların, aradıkları aşkı bulma yolundaki deneyimlerini konu ediniyor.
8.8
Hizmetçi (2016)
Sarah Waters’nın Fingersimth adlı kitabından uyarlanan film, 1930'lu yıllarda kendisine miras kalan zengin bir leydi, kendisini kont olarak tanıtan bir dolandırıcı ve leydinin ihtiyaçlarını karşılaması için tutulan bir hizmetçi arasında yaşananları konu ediniyor.
7.5
Başrollünde oyuncu Kadir Çöpdemir yer aldığı, yönetmenliğini Semra Dündar üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Nerede? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Hank Thompson adında bir adam ıssız bir adada uzun süre mahsur kaldıktan sonra umudunu kaybeder ve ölmeye karar verir. Ancak tam intihar edecekken sahilde bir ceset görür. Bir anda hayatı değişen Hank, ölmekten vazgeçer ve yeni ceset arkadaşının varlığından cesaret alarak eve dönebilmek için yeniden umut taşımaya başlar.
6.9
4N1K (2017)
Yerli romantik komedi filmi, 4N1K, çocukluğundan bu yana sürekli erkek arkadaş grubu ile takıldığı için kendisi de bir erkek gibi yetişen bir genç kızın aşkı keşfetmesi sonucu geçirdiği değişimi ele alıyor.
7.4
Başrollünde oyuncu Ewan McGregor yer aldığı, yönetmenliğini David Koepp üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üçkağıtçı Mortdecai isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Man Up (2015)
Başrollünde oyuncu Ken Stott yer aldığı, yönetmenliğini Ben Palmer üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Man Up isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.7
Genç yazar Büşra Küçük'ün romanından uyarlanan film, Kayla adında lise öğrencisi genç bir kızın hayatına odaklanıyor. Kayla, doğar doğmaz babası tarafından terk edilmiş ve lise yıllarına kadar annesi ile beraber zor şartlar altında yaşamış bir kızdır. Liseye başladıktan sonra bir gün babası çıkagelir ve eğitimi için onu İstanbul'a götürür. Kayra, yeni hayatının ilk günlerinde okulda Meriç adında gizemli bir gençle tanışır ve ondan çok etkilenir. Ancak, kurduğu hayaller kısa süre içinde tepetaklak olacaktır.
7.6
Carol (2016)
Carol ve Therese isimli kadınların tanışması ve hayatlarındaki kötü olaylarından ardından birbirlerine aşık olmasını anlatır.
7.2
Equals (2015)
Gelecekte duygularını tamamen yitiren insanlar bir robot gibi huzur içinde yaşamaya başlarlar. Bulaşıcı bir hastalık yüzünden ise Silas’ın yeniden duygularıyla hareket etmesini sağlar. Hisleri ortaya çıkan Silas ise Nia isimli iş arkadaşına aşık olur. Tedavi bulunduktan sonra ise ikili aşklarını ve duygularını kaybetmemek için her şeyi göze alırlar.
7.8
Yasemin, matematik öğretmenliği yapan ve geçmişte yaşadığı problemli evliliğinin izlerini hayatından silmeye çalışan bir kız çocuğu annesi bir kadındır. Cemal ise ünlü bir restoranın sahibi olan tek çocuk babası bir adamdır. Bir gün, adımlarını daha dikkatli atan hassas bir kadın olan Yasemin ile gününü gün eden gamsız bir adam olan Cemal'in yolları kesişir. Başlarda hiç anlaşamasalar da zamanla aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.
7.7
Her Şey (2017)
Bağışıklık sisteminden kaynaklanan ender bir hastalık yüzünden hayatını sürekli evin içinde geçiren 17 yaşındaki bir genç kız, genç komşusundan ilk görüşte hoşlanır. Mesajlaşmaya başlayan gençler bir gün evden kaçarak genç kızın bugüne kadar yapmak isteyip de yapamadığı her şeyi yapmak üzere yola koyulurlar.
8.5
Yönetmen koltuğunda Susan Johnson'un oturduğu ve başrolünde Lana Condor'un yer aldığı, henüz on altı yaşındaki genç bir kızın dramatik ve komik aşk öyküsü nü anlatan bir film.
8.0
Tamasha (2015)
Başrollünde oyuncu Ranbir Kapoor yer aldığı, yönetmenliğini Imtiaz Ali üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tamasha isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Başrollünde oyuncu Joaquin Phoenix yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mantıksız Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Ahmet Katıksız imzalı filmde, kardeşiyle sıradan bir hayat sürdüren Zeynep ile genç yaşta büyük başarılara imza atan zengin bir cerrah olan Can'ın tesadüfi karşılaşmaları sonucu içine düştükleri büyük aşkı ve karşılarına çıkan zorluklara karşı mücadelelerini izleyeceğiz.
7.6
Yaşadığı hayattan sıkılan Bobby Dorfman, evini ve babasının kuyumcu dükkanını bırakarak, dönemin popüler film yıldızlarının menajerliğini yapan dayısının yanına gitmeye karar verir. Ancak, dayısının ajansında çalışmaya başladıktan sonra Hollywood'un hayal ettiği gibi olmadığını anlar. Burada edindiği acı-tatlı deneyimler Bobby'yi bambaşka bir adam yapar.