up
ara
ÜYELER
DİĞER

Romantizm Filmleri

Yeni Romantizm Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Romantizm filmleri listelenmektedir.

En İyi Romantizm Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Romantizm filmleri listelenmektedir.
8.5
Lou, küçük bir cafede garsonluk yapan hayat dolu bir kızdır. Will ise iki yıl önce geçirdiği kazadan sonra felç geçiren ve başkalarına bağımlı bir hayat sürdüren bir adamdır. Ailesi, Will'e bakması için bir bakıcı tutmaya karar verir. Tam da bu sırada Lou işten çıkarılır ve yeni bir iş aramaya başlar. Böylece, birbirine oldukça zıt karakterlerde olan ikilinin yolları kesişmiş olur ve zamanla aralarında kopmayacak bir bağ oluşur.
8.2
Amerikan ordusunda pilot olan Rafe ve Danny, çocukluk yıllarından beri uçaklara ilgi duyan iki sıkı dosttur. İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiltere'de Nazilere karşı savaşacak olan pilotlar arandığını duyan iki yakın arkadaş gönüllü olarak savaşa giderler.
8.3
Başrollünde oyuncu Okan Bayülgen yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ağır Roman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Dr. Hitch, erkeklere erkeklere kadınlarla olan ilişkileri konusunda tavsiyeler veren bir aşk doktorudur. Sara ise bir gazetede dedikodu yazıları yazan bir köşe yazarıdır. Hitch ile Sara tanışmalarından kısa süre sonra birbirlerine aşık olurlar. Ancak Sara'nın bir yazısı için mercek altına aldığı kişi Hitch'in bir hastası çıkınca işler karışır.
7.7
Başrollünde oyuncu Matthew Goode yer aldığı, yönetmenliğini Anand Tucker üstlendiği film Romantik Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik Komedi, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşka Yolculuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Robert Pattinson yer aldığı, yönetmenliğini Francis Lawrence üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Büyüsü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Salman Khan yer aldığı, yönetmenliğini Siddique üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Hindistan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yakın Koruma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu Miley Cyrus yer aldığı, yönetmenliğini Julie Anne Robinson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Şarkı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Jang GeunSuk yer aldığı, yönetmenliğini Yoon Suk Ho üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Love Rain isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Can Gürzap yer aldığı, yönetmenliğini Leyla Yılmaz üstlendiği film Romantizm türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantizm, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Avuç Deniz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Audrey Hepburn yer aldığı, yönetmenliğini William Wyler üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Roma Tatili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
Irak'ta da görevli bir askerin tek bir fotoğrafa bağlanıp şans meleğini armaya başlamasının hikayesi anlatılmaktadır.
7.5
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini Joan Chen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden New York'ta Sonbahar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.4
LOL (2012)
Annesi boşanmış bir genç kızın yaşadıklarını anlatan film Fransız bir yapımdann uyarlama
7.8
Secret (2007)
Başrollünde oyuncu Anthony Wong Chausang yer aldığı, yönetmenliğini Jay Chou üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Secret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Shirley MacLaine yer aldığı, yönetmenliğini Curtis Hanson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yerinde Olsam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Başrollünde oyuncu Amy Smart yer aldığı, yönetmenliğini Roger Kumble üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadece Arkadaş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Benoît Duval yer aldığı, yönetmenliğini JeanPierre Améris üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Romantics Anonymous isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Timer (2009)
Başrollünde oyuncu Desmond Harrington yer aldığı, yönetmenliğini Jac Schaeffer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Timer isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.3
Başrollünde oyuncu Thomas Brodie-Sangster yer aldığı, yönetmenliğini Agn üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gizemli Güç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Romantizm Filmleri

En iyi yabancı yapım Romantizm filmleri listelenmektedir.

Yerli Romantizm Filmleri

En iyi yerli yapım Romantizm filmleri listelenmektedir.