up
ara
ÜYELER
DİĞER

Seri Filmleri

Yeni Seri Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Seri filmleri listelenmektedir.

En İyi Seri Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Seri filmleri listelenmektedir.
9.1
Harry Potter, bir yandan akrabalarıyla zor zamanlar geçirirken bir yandan da kendisini Lord Voldemort'un ve yandaşlarının planladığı kötülüklerden korumak zorundadır. Sirius Black adındaki bir adamın Harry'yi öldürmek için Azkaban hapishanesinden kaçtığı bilgisi yayılır.
7.7
Daha önce bekarlığa veda partilerinde başlarını durmadan belaya sokan grup uzun bir süredir beladan uzan sessiz sakin hayatlar yaşamaktadırlar. Ancak bu sessizliği Alan bozar. Arkadaşlarını yeniden biraraya getiren Alan, türlü belaları da beraberinde getirir.
8.5
Bir adada Vikingler ve ejderhalar bir araya geleli tam beş yıl olmuştur. Burada gizli bir buz mağarası keşfefilir ve bu mağarada Dragon Rider yaşamaktadır. Bu durum huzurlarının bozulmasına yol açacaktır.
8.3
Başrollünde oyuncu Alfred Molina yer aldığı, yönetmenliğini Sam Raimi üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Örümcek Adam 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Celine ve Jesse, bir Avrupa yolculuğu sırasında trende tanışırlar ve o akşamı beraber Viyena'da geçirirler. Ancak ikisi de o akşamın, beraber geçirebilecekleri tek akşam olduğunu bilirler.
8.3
Jesse ve Celine bir trende tanışmalarından 9 yıl sonra, yazar olan Jesse'nin kitap turunun Fransız ayağında yeniden karşılaşırlar.
8.3
Testere 7 (2010)
Başrollünde oyuncu Tobin Bell yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Greutert üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Seri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Testere 7 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Tanrılar, yıllar önce zalim babaları Kronos'u yenerek yer altına göndermişlerdi. Ancak şimdi Zeus'a karşı birleşen Tanrılar babarıyla iş birliği yaparak Zeus'u tuzağa düşürürler. Zeus'ı kurtarmak ise yarı tanrı oğlu Perseus'a düşer.
8.1
Başrollünde oyuncu Devon Aoki yer aldığı, yönetmenliğini John Singleton üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Araba, Araba Yarışı, Araba Kazası türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daha Hızlı Daha Öfkeli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Ethan Hawke yer aldığı, yönetmenliğini Richard Linklater üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece Yarısından Önce isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Kıyamet sonrası gelecekten gelen bir robot (Arnold), John Cannor'ın 19 yaşında olduğu geçmişe gelir ve John ve gelecekteki eşi olan kız arkadaşını suikast için özel geliştirilmiş bir robota karşı korumaya çalışır.
8.2
Jason Bourne, hükümet tarafından özel olarak eğitilmiş bir ajandır. Geçmişi Olmayan Adam filminde yaşananların üzerinden on iki yıl geçmiştir. Hafızasını geri kazanan Jason Bourne, geçmişiyle hesaplaşmaya hazırdır.
8.3
Ocean's 13 (2007)
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ocean's 13 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Blade 2 (2002)
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Guillermo del Toro üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Seri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blade 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, yönetmenliğini Bobby Farrelly üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Salak ile Avanak Geri Dönüyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Anna Faris yer aldığı, yönetmenliğini David Zucker üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Amerikan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkunç Bir Film 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Sadri Alışık yer aldığı, yönetmenliğini Hulki Saner üstlendiği film Turist türünde izleyicisini bekliyor.Turist, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist Ömer isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Eski Bourne filmlerinin bir devamı olarak bu bölümde yeni bir kahraman doğuyor.
7.3
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Robert Rodriguez üstlendiği film Şehir türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Şehir, Seri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Scarlett Johansson yer aldığı, yönetmenliğini Raja Gosnell üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor.Çocuk, Kovalamaca türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Evde Tek Başına 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Seri Filmleri

En iyi yabancı yapım Seri filmleri listelenmektedir.

Yerli Seri Filmleri

En iyi yerli yapım Seri filmleri listelenmektedir.