up
ara

Sevgi Filmleri

Yeni Sevgi Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Sevgi filmleri listelenmektedir.

En İyi Sevgi Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Sevgi filmleri listelenmektedir.
9.5
8 yaşındaki bir çocuk ailesi ve çevresi tarafından tembel ve haylaz bir çocuk olarak görülür. Yeni resim öğretmeninin gösterdiği sabır ve şefkat sayesinde çocuğun okul hayatında bocalamasının asıl nedeni ortaya çıkar.
8.4
Carolina'nın Seabrook Adası'nda fakir bir gençle, zengin ve varlıklı bir ailenin kızı arasında tutkulu bir aşk başlar. Bu büyük aşk iki gencin sınıfsal ve ekonomik farklılıkları yüzünden büyük bir sınavdan geçer.
9.1
Kamyon şoförü olan İlyas ile köyün güzel kızı Asya arasında büyük bir aşk doğar ve evlenirler. Bu evlilikten bir çocukları olur. İlyas bir gün yine işi gereği şehre gider ama bir daha geri dönmez. Onun yokluğunda çok zor günler geçiren Asya'ya Cemşit adında bir adam evini açar. Yıllar sonra İlyas geri döner. Asya, sevdiği ama değer göremediği adam ile, kendisine kol kanat geren adam arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.
7.6
Sevginin her şekli, her kesimden insanın sevme şeklini anlatıyor filmin senaryosu ve yönetmenliğini yapan Mahsun Kırmızıgül.
8.8
Vikingler ve vahşi ejderhalar efsanevi bir dünyada yaşıyorlar. Yaralı bir ejderha ile bir çocuğun dostluğu çok ilginç bir şekilde başlayacaktır.
8.8
Edward ile Carter'in dünyaları bambaşka olsa da yolları bir hastane odasında kesişir. Zamanla eşsiz bir dostluğa adım atarlar.
5.4
Eski bir müzik yapımcısı olan Berk Ataman, mesleğine ara verip bir sahil kasabasına yerleşir. Burada sakin bir hayat sürdürürken bir gün Ezel adında biriyle tanışır. İkili arasında kısa süre içinde duygusal bir bağ oluşur. Ancak ilişkilerini büyük bir sınav beklemektedir.
7.9
Başrollünde oyuncu David Beckham yer aldığı, yönetmenliğini Guy Ritchie üstlendiği film Soğuk Savaş türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Soğuk Savaş, Amerikan İç Savaşı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kod Adı: U.N.C.L.E. isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Nejat İşler yer aldığı, yönetmenliğini Handan İpekçi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Annelik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çınar Ağacı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Joe Black (1998)
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Martin Brest üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Joe Black isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Koro (2004)
Başrollünde oyuncu François Berléand yer aldığı, yönetmenliğini Christophe Barratier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koro isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Ethan Hawke yer aldığı, yönetmenliğini Richard Linklater üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece Yarısından Önce isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini George Nolfi üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kader Ajanları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Penelope (2006)
Asırlar evvelden kendisine ulaşan bir laneti kaldırma çabasında iken kendisini ifşa için gönderilen bir gence aşık olan kızın hikayesi anlatılmaktadır
7.4
Başrollünde oyuncu Don Cheadle yer aldığı, yönetmenliğini Paul Haggis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kovalamaca türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çarpışma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Uğur Yücel yer aldığı, yönetmenliğini Uğur Yücel üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ejder Kapanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini Garry Marshall üstlendiği film Komik türünde izleyicisini bekliyor.Komik, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaçak Gelin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Tom Vaughan üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burada Olan Burada Kalır isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Patrick Dempsey yer aldığı, yönetmenliğini Brin Hill üstlendiği film Dostluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dostluk, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden In Your Eyes isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, yönetmenliğini Nesli Çölgeçen üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çalsın Sazlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Sevgi Filmleri

En iyi yabancı yapım Sevgi filmleri listelenmektedir.

Yerli Sevgi Filmleri

En iyi yerli yapım Sevgi filmleri listelenmektedir.