up
ara

Yeni Sevgi Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Sevgi filmleri listelenmiştir.
6.8
8.1
Manhattanlı bir reklam yöneticisi olan Howard Inlet, kızını kaybettikten sonra psikolojik çöküntü içine girer. Hayata küsen ve kendisini çevresinden soyutlayan Howard, sevgi, zaman ve ölüm olmak üzere 3 kavrama mektuplar yazmaya başlar. Bunun üzerine, o güne kadar Howard'ı kendine getirme çabalarında başarısız olan arkadaşları yeni bir plan yaparlar ve bu üç soyut kavramı somutlaştırarak Howard'ın karşısına çıkarmaya karar verirler.
7.2
Equals (2015)
Gelecekte duygularını tamamen yitiren insanlar bir robot gibi huzur içinde yaşamaya başlarlar. Bulaşıcı bir hastalık yüzünden ise Silas’ın yeniden duygularıyla hareket etmesini sağlar. Hisleri ortaya çıkan Silas ise Nia isimli iş arkadaşına aşık olur. Tedavi bulunduktan sonra ise ikili aşklarını ve duygularını kaybetmemek için her şeyi göze alırlar.
8.5
Heidi (2015)
Heidi ailesini kaybettikten sonra teyzesi ile beraber yaşamaya başlar. Bir süre sonra ise dedesinin yanına gider. Dedesi huysuz ve aksi olan Heidi’nin yaşadıkları anlatılmaktadır.
6.3
6.4
Bay Doğru (2015)
8.6
7.5
Başkanlığı kaybettiği için Oflu'ya olan öfkesi devam eden Ahmet, tekrar başkan olabilmek için çeşitli yollar aramaktadır. Bu esnada Nur'u istemekte olan birisi vardır. Oflu ve Ahmet Nur'u kaçırmaya karar verir fakat olay sandıkları gibi ilerlemez. Halası uzun süredir Ali Osman'a aşıktır ve Ali Osman bu duruma sıcak bakmamaktadır. Ahmet'e yapacağı teklif sonrasında Ahmet bu durum için oldukça çabalayacaktır.
6.5
8.0
8.8
Ma Ma (2015)
10.0
8.0
6.5
10.0
0.0
Karakalem tutkunu olan Emre, yeteneğini geliştirmek için yurt dışında eğitim alma planları yaparken aniden hayatına giren bir kıza aşık olunca tüm planları değişir. Emre, aşkı için en büyük hayalinden bile vazgeçmeye hazırdır.
0.0
LAMB (2015)