up
ara
ÜYELER
DİĞER

Seyahat Filmleri

Yeni Seyahat Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Seyahat filmleri listelenmektedir.

En İyi Seyahat Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Seyahat filmleri listelenmektedir.
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
8.6
Celine ve Jesse, bir Avrupa yolculuğu sırasında trende tanışırlar ve o akşamı beraber Viyena'da geçirirler. Ancak ikisi de o akşamın, beraber geçirebilecekleri tek akşam olduğunu bilirler.
7.8
Gizemli bir harita, jeobilimci bir profesör ve birlikte çalışmakta olduğu yeğeni Axel'in harika deneyimler ile yapacağı yolculukları
8.6
Başrollünde oyuncu Ranbir Kapoor yer aldığı, yönetmenliğini Ayan Mukherjee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeh Jawaani Hai Deewani isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Başrollünde oyuncu Vera Farmiga yer aldığı, yönetmenliğini Jason Reitman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Seyahat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aklı Havada isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Başrollünde oyuncu Romain Duris yer aldığı, yönetmenliğini Tony Gatlif üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Şarkıcı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Yabancı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Gael Garcia Bernal yer aldığı, yönetmenliğini Walter Salles üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sosyalizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Motosiklet Günlüğü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Dermot Mulroney yer aldığı, yönetmenliğini Alexander Payne üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Seyahat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Schmidt Hakkında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Başrollünde oyuncu Georges Méliès yer aldığı, yönetmenliğini Georges Méliès üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Ay türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aya Seyahat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Necdet Tosun yer aldığı, yönetmenliğini Hulki Saner üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Absürt Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist Ömer Arabistan'da isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Yeoreum Han yer aldığı, yönetmenliğini Kim Kiduk üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Uzak Doğu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fedakar Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Sadri Alışık yer aldığı, yönetmenliğini Hulki Saner üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Absürt Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist Ömer Almanya'da isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Catherine Keener yer aldığı, yönetmenliğini Jeff Tremaine üstlendiği film Yol türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yol, Belgesel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jackass Presents: Bad Grandpa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Seyahat Filmleri

En iyi yabancı yapım Seyahat filmleri listelenmektedir.

Yerli Seyahat Filmleri

En iyi yerli yapım Seyahat filmleri listelenmektedir.