up
ara

Sihirbazlık Filmleri

Yeni Sihirbazlık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Sihirbazlık filmleri listelenmektedir.

En İyi Sihirbazlık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Sihirbazlık filmleri listelenmektedir.
9.2
Prestij (2006)
Birbirleriyle hem arkadaş hem de bir sihirbazın asistanı olan 3 kişi, aralarından birinin ölmesinde birbirlerini suçlarlar. Zamanla düşman ve rakip ünlü iki sihirbaz olurlar. Sahnede sergiledikleri şovları sabote etmeye çalışırken gerilim ve dram dolu anlar yaşanır.
8.5
Aynı anda hem şov yapabilen ve banka soyabilen bir sihirbaz ekibini yakalamaya çalışan FBI ajanlarının heyecanlı kovalamasını konu alır.
8.7
Dhoom 3 (2013)
6.9
Hokkabaz (2006)
İskender, çocukluğundan beri sihirbazlığa özenen ve çevresi tarafından hor görülen bir adamdır. Sihirbaz olduğuna yakın arkadaşı Maradona dışında kimse inanmaz. İskender, Maradona ve İskender'in babası Sait'in beraber çıktıkları turnede ilginç olaylar onları beklemektedir.
8.4
Serinin ilk filminde bir yandan sihirbazlık gösterisi yaparken bir yandan çeşitli soygunlar gerçekleştirerek dünya çapında ünlü olan dörtlü yeniden biraraya geliyor. Ancak bu defa bir teknoloji dehası tarafından imkansız bir soygunu gerçekleştirmeleri konusunda tehdit ediliyorlar.
7.6
Bir anda Oz diyarında kendini bulan bir sirk sihirbazı Oscar, ilk önce bu durumu kazanca dönüştürmek istese de sonra işler değişiyor. Oz diyarındaki üç cadı Oscar'ın beklenen sihirbaz olduğuna ikna olmazlar. Oscar da kimin iyi kimin kötü tarafta olduğunu çözmesi gerekmektedir. Bu serüven Oscar'ın giderek daha iyi bir insan olmasını sağlayacaktır.
7.8
9.5
Guzaarish (2010)

Yabancı Sihirbazlık Filmleri

En iyi yabancı yapım Sihirbazlık filmleri listelenmektedir.

Yerli Sihirbazlık Filmleri

En iyi yerli yapım Sihirbazlık filmleri listelenmektedir.