up
ara
ÜYELER
DİĞER

Şiir Filmleri

Yeni Şiir Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Şiir filmleri listelenmektedir.

En İyi Şiir Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Şiir filmleri listelenmektedir.
9.2
Welton Akademisi, zengin ailelerin çocuklarının gittiği yatılı bir okuldur. Okul son derecede katı kurallara sahiptir. Bir gün okula yeni bir edebiyat öğretmeni gelir. Farklı bir eğitim anlayışı olan bu öğretmen, gençlerin hayatında yeni bir kapı açacaktır.
9.3
Başrollünde oyuncu Uğur Polat yer aldığı, yönetmenliğini Biket İlhan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mavi Gözlü Dev: Nazım Hikmet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Süt (2008)
Başrollünde oyuncu Burcu Aksoy yer aldığı, yönetmenliğini Semih Kaplanoğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Süt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Bahman Ghobadi yer aldığı, yönetmenliğini Abbas Kiyarüstemi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, İran türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Wind Will Carry Us isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Şiir Filmleri

En iyi yabancı yapım Şiir filmleri listelenmektedir.

Yerli Şiir Filmleri

En iyi yerli yapım Şiir filmleri listelenmektedir.