up
ara
ÜYELER
DİĞER

Siyaset Filmleri

Yeni Siyaset Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Siyaset filmleri listelenmektedir.

En İyi Siyaset Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Siyaset filmleri listelenmektedir.
9.2
2020 yılında İngiltere'de totaliter bir rejim ile baskıcı bir toplum düzeni oluşturulmuştur. Bir gün V adında bir adam, Evey adında masum bir kadını kurtarır. Bir anlamda toplumun kurtuluşunu temsil eden bu olay, insanları tetikleyerek rejime karşı bir başkaldırı başlatmalarına ön ayak olur.
8.1
Bruce Nolan, işlerinin yolunda gitmemesi üzerine Tanrı'ya isyan etmeye başlar. Bu sırada hiç beklemediği bir şey olur. Tanrı, bir anda karşısına çıkarak ona dünyayı idare etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu göstermek için bir ders vermeye karar verir.
7.4
Birkaç yıl önce televizyon ile tanışan bir Güneydoğu köyüne bir köy öğretmeni atanır. Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen kitap bağışları sayesinde köye bir kütüphane yapılır, ancak köylüler okumak yerine televizyon izlemeyi tercih etmektedir. Bunun üzerine kütüphaneye bir televizyon getirilir. Bu sırada tüm Türkiye'de yaşanan siyasi olaylardan bu köy de etkilenir.
8.2
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini Sylvester Stallone üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cehennem Melekleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Herkül’ün doğumu, hayatı ve sevgilisi olan Hebe’nin yaşadıkları olaylar anlatılmaktadır.
9.1
Diren (2015)
Kadınların oy verme hakkının olmadığı dönemlerde, bu hakkı kazanmak için mücadele eden bir grup kadını konu alıyor.
8.3
Başrollünde oyuncu Christiane Paul yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Gansel üstlendiği film Siyaset türünde izleyicisini bekliyor.Siyaset, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tehlikeli Oyun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Hüseyin Köroğlu yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Türk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koltuk Belası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Tony Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Devlet Düşmanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği film Terör türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Terör, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kod Adı: Olympus isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Gene Hackman yer aldığı, yönetmenliğini John Moore üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşman Hattında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Katja Riemann yer aldığı, yönetmenliğini David Wnendt üstlendiği film Siyaset türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Siyaset, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Look Who's Back isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Barry Levinson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Başkanın Adamları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Başrollünde oyuncu Aleksandr Antonov yer aldığı, yönetmenliğini Sergei M. Eisenstein üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sosyalizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Potemkin Zırhlısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Nikolai Sergeyev yer aldığı, yönetmenliğini Andrey Tarkovski üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Andrey Rublyov isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
J. Edgar (2011)
Başrollünde oyuncu Leonardo DiCaprio yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden J. Edgar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
ABD'de serbest silah satışına yönelik hazırlanacak yasa tasarısı için lobicilik yapan bir kadının silah üreticileriyle verdiği mücadele konu edilmektedir.
8.9
Başrollünde oyuncu Zeki Alasya yer aldığı, yönetmenliğini Atıf Yılmaz üstlendiği film Türk türünde izleyicisini bekliyor.Türk, Yeşilçam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hasip ile Nasip isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Başrollünde oyuncu Patrick Dempsey yer aldığı, yönetmenliğini Andy Tennant üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Siyaset türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sweet Home Alabama isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini John Stephenson üstlendiği film Kitap Uyarlaması türünde izleyicisini bekliyor.Kitap Uyarlaması, Siyaset türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayvan Çiftliği isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Siyaset Filmleri

En iyi yabancı yapım Siyaset filmleri listelenmektedir.

Yerli Siyaset Filmleri

En iyi yerli yapım Siyaset filmleri listelenmektedir.