up
ara
ÜYELER
DİĞER

Şöhret Filmleri

Yeni Şöhret Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Şöhret filmleri listelenmektedir.

En İyi Şöhret Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Şöhret filmleri listelenmektedir.
7.0
İşleri yolunda gitmeyen iki müzik yapımcısı borç batağındadır. Ferhat adında yeni bir yeteneği keşfeden ikili, kaset çalışmalarına başlar. Bu sırada Firuze adlı zengin bir kadın, Ferhat'ı çok beğenir ve yatırım yapmak ister. Ancak Firuze ile ilgili bilmedikleri çok önemli bir sır vardır.
8.9
Aashiqui 2 (2013)
Başrollünde oyuncu Shaad Randhawa yer aldığı, yönetmenliğini Mohit Suri üstlendiği film Müzik türünde izleyicisini bekliyor.Müzik, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aashiqui 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Mia Farrow yer aldığı, yönetmenliğini Roman Polanski üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Şöhret türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rosemary'nin Bebeği isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Joaquin Phoenix yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sınırları Aşmak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
15 Dakika (2001)
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini John Herzfeld üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Şöhret türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 15 Dakika isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Noah Segan yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Widmyer üstlendiği film Satanizm türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Satanizm, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytanın Gözleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Heroine (2012)
Başrollünde oyuncu Divya Dutta yer aldığı, yönetmenliğini Madhur Bhandarkar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Şöhret türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heroine isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Gerçek aşkını arayan Rick, senaryo yazarak hayatının geçimini sağlar. Oldukça zengin olan Rick’in hissettiği boşluğu doldurmaya çalışmasını konu edinir.
10.0
Başrollünde oyuncu Angela Bassett yer aldığı, yönetmenliğini George Tillman Jr. üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kötü Şöhret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Şöhret Filmleri

En iyi yabancı yapım Şöhret filmleri listelenmektedir.

Yerli Şöhret Filmleri

En iyi yerli yapım Şöhret filmleri listelenmektedir.