up
ara
ÜYELER
DİĞER

Sokak Filmleri

Yeni Sokak Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Sokak filmleri listelenmektedir.

En İyi Sokak Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Sokak filmleri listelenmektedir.
8.9
Can Dostum (1997)
90'lı yılların en iyi dostluk filmlerinden biri olan Good Will Hunting, genç bir adamla bilge bir profesörün eşsiz dostluğunu anlatıyor. Zeki fakat kavgacı olan ve hademelik yaparak geçinen Will ile üniversite profesörü Sean McGuire bir gün tesadüfen karşılaşırlar. Profesör, Will'in üstün zekasını fark edince ona yardım etmeye karar verir.
7.8
Başrollünde oyuncu Alyson Stoner yer aldığı, yönetmenliğini Jon Chu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Dans türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sokak Dansı 3D isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Gus Van Sant üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sokak türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Benim Güzel Idahom isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Sokak Filmleri

En iyi yabancı yapım Sokak filmleri listelenmektedir.

Yerli Sokak Filmleri

En iyi yerli yapım Sokak filmleri listelenmektedir.