up
ara
ÜYELER
DİĞER

Spiritüel Filmleri

Yeni Spiritüel Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Spiritüel filmleri listelenmektedir.

En İyi Spiritüel Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Spiritüel filmleri listelenmektedir.
8.6
Bir gemi kazası sonucu bir kaç yaralı hayvan ile hayatta kalan tek insan olan Pi'nin bir sandalda diğer hayatta kalan hayvanlarla Hindistan'dan Pasifik'e uzanan spirituel, gizemli ve heyecan dolu hayatı anlatılır.
8.9
Can Dostum (1997)
90'lı yılların en iyi dostluk filmlerinden biri olan Good Will Hunting, genç bir adamla bilge bir profesörün eşsiz dostluğunu anlatıyor. Zeki fakat kavgacı olan ve hademelik yaparak geçinen Will ile üniversite profesörü Sean McGuire bir gün tesadüfen karşılaşırlar. Profesör, Will'in üstün zekasını fark edince ona yardım etmeye karar verir.
8.4
Uzaylılar dünyaya saldırıya geçmişlerdir ve bir savaş başlar. Tecrübesiz bir kumandan, kısır bir döngünün içinde bulacaktır kendisini.
8.8
Jumanji (1995)
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini Joe Johnston üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jumanji isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
İntihar girişimlerinin ardından hayatın değerini anlayan Hunter 'Patch' Adams adında bir adam kendisini insanları iyileştirmeye adar ve bunun için kendine özgü eğlenceli yöntemler geliştirir.
8.5
Yeni Hayat (2000)
Başrollünde oyuncu Tom Hanks yer aldığı, yönetmenliğini Robert Zemeckis üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor.Yaşam Mücadelesi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeni Hayat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Hugo Weaving yer aldığı, yönetmenliğini Andy Wachowski üstlendiği film Tarih türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bulut Atlası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Dünyalı (2007)
Başrollünde oyuncu Tony Todd yer aldığı, yönetmenliğini Richard Schenkman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyalı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
47 Ronin (2013)
Efendisiz kalmış samuraylara yani roninler ve ingiliz bir denizci ile japon bir kadının evlilik dışı oğulları Kai nin Lord Kira'dan intikamı anlatılır.
8.4
Başrollünde oyuncu Max von Sydow yer aldığı, yönetmenliğini Ingmar Bergman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yedinci Mühür isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kosmos (2009)
Başrollünde oyuncu Cüneyt Yalaz yer aldığı, yönetmenliğini Reha Erdem üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kosmos isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Robin Williams yer aldığı, yönetmenliğini Vincent Ward üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spiritüel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Gücü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Kevin Costner yer aldığı, yönetmenliğini Tom Shadyac üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spiritüel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sonsuz Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Amy Smart yer aldığı, yönetmenliğini Victor Salva üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, İslam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dingin Savaşçı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Son Kurgu (2004)
Başrollünde oyuncu Robin Williams yer aldığı, yönetmenliğini Omar Naim üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Spiritüel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Kurgu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Bernardo Bertolucci üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spiritüel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küçük Buda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Drew Barrymore yer aldığı, yönetmenliğini Ken Kwapis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Mucize isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Un Buda (2005)
Başrollünde oyuncu Julieta Cardinali yer aldığı, yönetmenliğini Diego Rafecas üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Spiritüel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Un Buda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Othon Bastos yer aldığı, yönetmenliğini Wagner De Assis üstlendiği film Spiritüel türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spiritüel, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bizim Evimiz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Spiritüel Filmleri

En iyi yabancı yapım Spiritüel filmleri listelenmektedir.

Yerli Spiritüel Filmleri

En iyi yerli yapım Spiritüel filmleri listelenmektedir.