up
ara

Yeni Spor Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Spor filmleri listelenmiştir.
8.5
Son Şans (2015)
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Şans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Dangal (2016)
Film, iki ünlü kadın güreşçinin gerçek yaşam öyküsünü ele alıyor. İyi bir güreşçi olan Mahavir Singh, hiç oğlu olmadığı için kızlarından ikisini güreşlere hazırlamaya karar verir. Böylece iki kız kardeş, Babita Kumari ve Geeta Phogat, hızla yükselerek Hindistan'ın milli güreşçileri olurlar.
8.1
Apollo'nun oğlunun babasının adı Creed ile Rocky antrenörlüğünde boks dünyasına girişi ve müsabakaları konu ediliyor.
8.3
Genç bir FBI ajanı, ekstrem sporlar yapan bir hırsızlık çetesinin içine sızar. Çetede tanıştığı kişiler, hayata farklı gözlerle bakmasını sağlar.
9.2
Sultan (2016)
Küçük bir kasabada güreşçi olan Sultan’ı bu bölgede kazandığı şampiyonluklar tatmin etmemektedir. Hayalinde olimpiyat şampiyonu olmak vardır. Burada yaşadığı olaylar ve dövüşler konusunda deneyimleri anlatılmaktadır.
8.2
Filmde kayakla atlama sporcusu olan Eddie the Eagle’nin hayatı konu edinmiştir.
8.3
Race (2016)
Gerçek bir yaşam öyküsünü konu alan filmde, olimpiyatlarda altın madalya sahibi olan başarılı sporcu Jesse Owens'ın hayatı anlatılmaktadır.
7.4
Ronaldo (2015)
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini Anthony Wonke üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ronaldo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Concussion (2015)
Amerikan Futbolunun beyne zarar verdiğini ve sonucunda bir hastalık oluştuğunu iddia eden bir doktorun hayatı anlatılmıştır.
8.5
McFarland (2015)
Başrollünde oyuncu Kevin Costner yer aldığı, yönetmenliğini Niki Caro üstlendiği film Atletizm türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Atletizm, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden McFarland isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Pele'nin 17 yaşındayken attığı bir gol sayesinde, Brezilya, 1958 yılında ilk Dünya Kupasını kazanmış oldu. O günden sonra Pele'nin hayatı bir anda değişti. Filmde, Pele'nin ünlü olmadan önceki yoksul hayatını ve nasıl büyük bir futbolcuya dönüştüğünün hikayesini izleyeceğiz.
7.3
Başrollünde oyuncu Frankie Shaw yer aldığı, yönetmenliğini Lev L. Spiro üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blue Mountain State: The Rise of Thadland isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Jakub Gierszał yer aldığı, yönetmenliğini Lukasz Palkowski üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Najlepszy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Film, satranç oynamaya başladıktan sonra hayatı değişen Ugandalı bir kızın yaşam öyküsüne odaklanıyor. 10 yaşındaki Phiona, ailesiyle beraber Katwe'de bir gecekonduda zor şartlar altında hayatını sürdürmekteyken günün birinde Robert Katende adında bir satranç öğretmeni ile tanışır. Kısa süre içerisinde usta bir sartanç oyuncusu olan Phiona, bir yandan ön yargılarla savaşırken bir yandan da ailesine daha iyi bir yaşam sunmak için büyük sorumluluklar alacaktır.
9.0
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Janus Metz Pedersen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Borg McEnroe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Son Efsane (2015)
Başrollünde oyuncu Dustin Hoffman yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Frears üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Efsane isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Aaron Eckhart yer aldığı, yönetmenliğini Ben Younger üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bleed for This isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Buz (2018)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Buz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Lembit Ulfsak yer aldığı, yönetmenliğini Klaus Härö üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Miekkailija isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Dünyaca ünlü Panamalı boksör Roberto Duran'ın hayatını ele alan biyografik dram filmi Hands Of Stone, ünlü boksörün 16 yaşında başlayıp 50 yaşında emekliliğe ayrılmasıyla biten parlak kariyerinin yanısıra efsane antrenörü Ray Arcel ile yaşadığı olayları ve birbirlerinin hayatlarını nasıl değiştirdiklerini anlatmaktadır.
7.0
Bobby (2016)
Başrollünde oyuncu Bobby Moore yer aldığı, yönetmenliğini Ron Scalpello üstlendiği film Belgesel türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bobby isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Son Takla (2016)
Başrollünde oyuncu Selim Erdoğan yer aldığı, yönetmenliğini Volkan Özgümüş üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Takla isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
The Bronze (2015)
Başrollünde oyuncu Gary Cole yer aldığı, yönetmenliğini Bryan Buckley üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, Yaşam Mücadelesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Bronze isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Woodlawn (2015)
Başrollünde oyuncu Jon Voight yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Erwin üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Woodlawn isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Şampiyon (2015)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şampiyon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Free Solo (2018)
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi ikilisinin yönetmenliğini yaptığı belgesel filmin oyuncuları Dierdre Wolownick, Tommy Caldwell, Jimmy Chin'dır. Filmde halat ve güvenlik teçhizatı olmadan kaya tırmanışı tarihine geçen Alex Hornold anlatılmaktadır.
0.0
Başrollünde oyuncu Usain Bolt yer aldığı, yönetmenliğini Benjamin Turner üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, Belgesel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Benim Adım Bolt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!