up
ara
ÜYELER
DİĞER

Suikast Filmleri

Yeni Suikast Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Suikast filmleri listelenmektedir.

En İyi Suikast Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Suikast filmleri listelenmektedir.
8.6
Gelin (Uma Thurman), eski patronu Bill, inzivaya çekilmiş olan Budd ve güvenilmez Elle'e karşı verdiği intikam mücadelesine devam ediyor.
8.0
Wanted (2008)
Babasının peşinden gitmek isteyen ve kiralık katil olan Wes ve onu eğitenlerin yaşadıkları anlatılır. Film bir romandan esinlenmedir ve Red One dijital kameranın kullanıldığı ilk yapımdır.
7.8
Ajan Salt (2010)
Başrollünde oyuncu Angelina Jolie yer aldığı, yönetmenliğini Phillip Noyce üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ajan Salt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Silah ile yaralanmış ve hafızasını kaybetmiş bir adam bir balıkçı teknesi tarafından kurtarılır. İyileşmesinin ardından hafızasını kazanmaya çalışırken kendini öldürmeye çalışan kiralık katillerle de başetmek zorunda kalacaktır.
8.7
Shosanna, ailesini savaşta kaybettikten sonra Paris'e giderek yeni bir hayata başlar. Bu sırada yahudi Teğmen Raine, kendi ordusunu Almanlara karşı örgütlemektedir. Planlarını gerçekleştirebilmek için aslında gizli bir ajan olan sinema oyuncusu Bridget Von Hammersmark'tan yardım istemeye karar verir. Böylece Shosanna, Teğmen Raine ve Bridget'in yolları Shosanna'nın işlettiği bir sinema salonunda kesişir.
8.1
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
7.4
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Aleksander Bach üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hitman: Ajan 47 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Jason Bourne bir yandan eğitimli bir katil olarak yetiştirildiği geçmişinin sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken diğer yandan acımasız CIA ajanlarından kaçmaya çalışır.
8.5
Bourne hafıza kaybına uğradıktan sonra Marie ile yeni bir hayata başlar. Geçmişinde yaşadığı şiddet ise Bourne’in peşine bırakmaz ve ona geçmişten gelen biri tarafından suikast düzenlenir.
8.2
Tetikçi (2007)
Başrollünde oyuncu Kate Mara yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tetikçi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, yönetmenliğini Andy Wachowski üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Suikast türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jupiter Yükseliyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Red (2010)
Barışçıl bir hayat yaşayan eski ajan Frank Moses profesyonel bir suikastçının saldırısına uğrar. Eski ekibini toplayıp suçluların peşine düşer.
9.1
Başrollünde oyuncu Mel Gibson yer aldığı, yönetmenliğini Richard Donner üstlendiği film Polisiye türünde izleyicisini bekliyor.Polisiye, Suikast türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Komplo Teorisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Hazine: Sırlar Kitabı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Bryan Singer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Operasyon Valkyrie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Melda Bekcan yer aldığı, yönetmenliğini Osman Sınav üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor.Yerli, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deli Yürek: Bumerang Cehennemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Forest Whitaker yer aldığı, yönetmenliğini Pete Travis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bakış Açısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kahraman (2002)
Başrollünde oyuncu Jet Li yer aldığı, yönetmenliğini Yimou Zhang üstlendiği film Savaş türünde izleyicisini bekliyor.Savaş, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kahraman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Libya’da bulunan bir şehir olan Bingazi’de yer alan Amerikan üssüne düzenlenen saldırıyı konu alıyor.
7.7
Gerçek bir olaydan uyarlanan filmde, yaklaşan Nazi tehlikesini önceden fark eden ve bir şeyler yapmak için harekete geçen Georg Elser’in hikayesi anlatılıyor. Kurduğu bomba düzeneğiyle Adolf Hitler’i ve kurmaylarını öldürmeyi hedefleyen ancak bu fırsatı yalnızca 13 dakika ile kaçıran Georg Elser’in hikayesi, tarihe farklı bir açıdan bakmamızı sağlayacak.

Yabancı Suikast Filmleri

En iyi yabancı yapım Suikast filmleri listelenmektedir.

Yerli Suikast Filmleri

En iyi yerli yapım Suikast filmleri listelenmektedir.