up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yabancı Televizyon Filmleri

Neokur puanlarına göre en iyi yabancı Televizyon filmleri listelenmiştir.
9.1
Truman, iyi bir işe ve eşe sahip şanslı bir adamdır. Hayatında her şey yolunda giderken bir gün ölmüş olan babasını yolda görür. O günden sonra etrafını daha dikkatli gözlemleyen Truman, adada bir tuhaflık olduğunu fark eder ve yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar.
7.1
Başrollünde oyuncu Merwin Mondesir yer aldığı, yönetmenliğini The Vicious Brothers üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mezar Buluşmaları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
15 Dakika (2001)
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini John Herzfeld üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Şöhret türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 15 Dakika isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.3
Anchorman (2004)
Başrollünde oyuncu Steve Carell yer aldığı, yönetmenliğini Adam McKay üstlendiği film Televizyon türünde izleyicisini bekliyor.Televizyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anchorman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!