up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Terör Filmleri

En yüksek oy almış filmler en iyi Terör filmleri olarak listelenmiştir.
9.4
Oğuz ve Bekir, teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaştır. Bu olaydan 6 yıl sonra, Kuzey Irak'ta esir düşen gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak üzere oluşturulan Arama Kurtarma Timi'ne katılırlar. Ortadoğu'nun karışık ve tehlikeli coğrafyasında onları bu defa birden fazla düşman örgüt beklemektedir.
8.7
Yüzbaşı ve emrinde bulunan kırk askerin, sınır ötesi operasyonu başlamasıyla bulundukları karakolu korumaları gerekmektedir. Bulundukları karakoldan birliklerin birbirleri ile olan iletişimi sağlanacaktır.
8.5
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
8.5
New Orleans'da bir yolcu feribotunun bombalanmasının ardından soruşturmaya katılan ATF ajanı Doug Carlin bombacının bulunması için deneysel bir teknoloji kullanır. Soruşturma esnasında kurbanlardan birine daha fazla ilgi göstermesiyle işler ilginçleşir.
8.5
Başrollünde oyuncu Khalid Abdalla yer aldığı, yönetmenliğini Marc Forster üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uçurtma Avcısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Adının Kremlin'deki bombalamaya karışması sonucunda IMF'in kapatılması üzerine Ethan Hunt ve yeni ekibi organizasyonun adını temize çıkarmak için harekete geçer.
8.3
Başrollünde oyuncu Mary Elizabeth Winstead yer aldığı, yönetmenliğini Len Wiseman üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zor Ölüm 4.0 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Daniel Craig yer aldığı, yönetmenliğini Martin Campbell üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Casino Royale isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
New York Polis Departmanı'nda (NYPD) görevli John McClane Los Angeles'daki Nakatomi Plaza'da verilen yeni yıl partisi sırasında Alman tetörist Hans Gruber tarafından rehin alınan karısı ve bir grup insanı kurtarmaya çalışacaktır.
8.2
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Michael CatonJones üstlendiği film İstihbarat Örgütü türünde izleyicisini bekliyor.İstihbarat Örgütü, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çakal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Forest Whitaker yer aldığı, yönetmenliğini Pete Travis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bakış Açısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Filmde terör tehlikelerine karşı ABD başkanını koruyan bir ekibin aksiyon dolu macerası anlatılmaktadır.