up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Terör Filmleri

Neokur'a eklenmiş tüm Terör filmleri listelenmektedir.
8.7
Yüzbaşı ve emrinde bulunan kırk askerin, sınır ötesi operasyonu başlamasıyla bulundukları karakolu korumaları gerekmektedir. Bulundukları karakoldan birliklerin birbirleri ile olan iletişimi sağlanacaktır.
8.5
Deja Vu (2006)
New Orleans'da bir yolcu feribotunun bombalanmasının ardından soruşturmaya katılan ATF ajanı Doug Carlin bombacının bulunması için deneysel bir teknoloji kullanır. Soruşturma esnasında kurbanlardan birine daha fazla ilgi göstermesiyle işler ilginçleşir.
8.5
Başrollünde oyuncu Khalid Abdalla yer aldığı, yönetmenliğini Marc Forster üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uçurtma Avcısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Dağ 2 (2016)
Oğuz ve Bekir, teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaştır. Bu olaydan 6 yıl sonra, Kuzey Irak'ta esir düşen gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak üzere oluşturulan Arama Kurtarma Timi'ne katılırlar. Ortadoğu'nun karışık ve tehlikeli coğrafyasında onları bu defa birden fazla düşman örgüt beklemektedir.
8.5
Yüz Yüze (1997)
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
8.3
Adının Kremlin'deki bombalamaya karışması sonucunda IMF'in kapatılması üzerine Ethan Hunt ve yeni ekibi organizasyonun adını temize çıkarmak için harekete geçer.
8.2
Zor Ölüm (1988)
New York Polis Departmanı'nda (NYPD) görevli John McClane Los Angeles'daki Nakatomi Plaza'da verilen yeni yıl partisi sırasında Alman tetörist Hans Gruber tarafından rehin alınan karısı ve bir grup insanı kurtarmaya çalışacaktır.
8.3
Başrollünde oyuncu Mary Elizabeth Winstead yer aldığı, yönetmenliğini Len Wiseman üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zor Ölüm 4.0 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Daniel Craig yer aldığı, yönetmenliğini Martin Campbell üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Casino Royale isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Filmde terör tehlikelerine karşı ABD başkanını koruyan bir ekibin aksiyon dolu macerası anlatılmaktadır.
8.2
Çakal (1997)
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Michael CatonJones üstlendiği film İstihbarat Örgütü türünde izleyicisini bekliyor.İstihbarat Örgütü, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çakal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Forest Whitaker yer aldığı, yönetmenliğini Pete Travis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bakış Açısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Mel Gibson yer aldığı, yönetmenliğini Richard Donner üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cehennem Silahı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Antoine Fuqua üstlendiği film Terör türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Terör, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kod Adı: Olympus isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Labirent (2011)
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Tolga Çevik üstlendiği film Terör türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Terör, Casusluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Labirent isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Adolf Hitler yer aldığı, yönetmenliğini Peter Joseph üstlendiği film Belgesel türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zeitgeist: The Movie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
Başrollünde oyuncu Bruce Greenwood yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Hooks üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 57 Numaralı Yolcu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
New York (2009)
Başrollünde oyuncu Irrfan Khan yer aldığı, yönetmenliğini Kabir Khan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden New York isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Imperium (2016)
Nate Foster, prensipli ve idealist bir FBI ajanıdır. Bir gün, yerel bir terörist grubun yürüttüğü bomba çalışmalarını engellemek amacıyla gizli bir göreve katılır. Beyaz ırkın üstünlüğünü savunan aşırı ırkçı üyelerden oluşan grubun planlarını öğrenip engelleyebilmek için sivil bir kimliğe bürünerek grubun arasına sızar. Bir yandan yeni kimliğine alışamamanın verdiği zorlukları yaşarken bir yandan da çevresindeki saldırgan ve aşırı şiddet eğilimli grup üyeleri sebebiyle oldukça tehlikeli durumlarla karşılaşır.
8.3
Akılalmaz (2010)
Başrollünde oyuncu Carrie-Anne Moss yer aldığı, yönetmenliğini Gregor Jordan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Terör türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Akılalmaz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Film teröristlerin bulunduğu bir noktaya operasyon yapacak olan askeri birliği konu almıştır.
8.0
Patriots Day, gerçekte yaşanmış bir olay olan 2013 Boston Maratonu bombalamasının hikayesini ve ardından sorumlu olan teröristleri bulmak için şehir genelinde yapılan insan avını konu alıyor.
8.8
Bir bombalı saldırıda kocasını ve oğlunu kaybeden Katja, saldırının kimler tarafından yapıldığını bulmayı kafasına koyar. Mahkemenin yetersiz delil sebebiyle zanlıları serbest bırakmasının üzerine öfkelenen Katja, kendi intikamını almak amacıyla yollara düşer.
6.3
Başrollünde oyuncu Sophie Marceau yer aldığı, yönetmenliğini Michael Apted üstlendiği film Suikast türünde izleyicisini bekliyor.Suikast, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden James Bond: Dünya Yetmez isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kuşatma (1998)
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Edward Zwick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuşatma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2