up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Terör Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Terör filmleri listelenmiştir.
9.4
Dağ 2 (2016)
Oğuz ve Bekir, teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaştır. Bu olaydan 6 yıl sonra, Kuzey Irak'ta esir düşen gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak üzere oluşturulan Arama Kurtarma Timi'ne katılırlar. Ortadoğu'nun karışık ve tehlikeli coğrafyasında onları bu defa birden fazla düşman örgüt beklemektedir.
7.0
Filmde terör tehlikelerine karşı ABD başkanını koruyan bir ekibin aksiyon dolu macerası anlatılmaktadır.
6.5
Imperium (2016)
Nate Foster, prensipli ve idealist bir FBI ajanıdır. Bir gün, yerel bir terörist grubun yürüttüğü bomba çalışmalarını engellemek amacıyla gizli bir göreve katılır. Beyaz ırkın üstünlüğünü savunan aşırı ırkçı üyelerden oluşan grubun planlarını öğrenip engelleyebilmek için sivil bir kimliğe bürünerek grubun arasına sızar. Bir yandan yeni kimliğine alışamamanın verdiği zorlukları yaşarken bir yandan da çevresindeki saldırgan ve aşırı şiddet eğilimli grup üyeleri sebebiyle oldukça tehlikeli durumlarla karşılaşır.
7.6
Film teröristlerin bulunduğu bir noktaya operasyon yapacak olan askeri birliği konu almıştır.
8.0
Patriots Day, gerçekte yaşanmış bir olay olan 2013 Boston Maratonu bombalamasının hikayesini ve ardından sorumlu olan teröristleri bulmak için şehir genelinde yapılan insan avını konu alıyor.
8.8
Bir bombalı saldırıda kocasını ve oğlunu kaybeden Katja, saldırının kimler tarafından yapıldığını bulmayı kafasına koyar. Mahkemenin yetersiz delil sebebiyle zanlıları serbest bırakmasının üzerine öfkelenen Katja, kendi intikamını almak amacıyla yollara düşer.
8.0
24 Saat (2015)
Başrollünde oyuncu Mischa Barton yer aldığı, yönetmenliğini Tim Woodward Jr. üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 24 Saat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
2015'in Eylül ayında geçen film, 16 askerin şehit düşmesinin ardından PKK'lıların peşine düşen Bordo Berelilerin Suriye operasyonunu ele alıyor. Görevi tamamlamaya kararlı olan Bordo Bereliler, "dön" emri almamak için telsizlerini kapatarak zor ve tehlikeli bir yola çıkarlar.