up
ara
ÜYELER
DİĞER

Unutkanlık, Bunama Filmleri

Yeni Unutkanlık, Bunama Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Unutkanlık, Bunama filmleri listelenmektedir.

En İyi Unutkanlık, Bunama Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Unutkanlık, Bunama filmleri listelenmektedir.
9.2
Koreli iki gencin yaşadağı büyük aşk, 27 yaşında Alzheimer hastalığına yakalanan Sun-jin'in hastalığının ilerlemesiyle trajediye dönüşür.
7.8
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Richard Glatzer üstlendiği film Alzheimer Hastalığı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Alzheimer Hastalığı, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Unutma Beni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Başrollünde oyuncu Reza Naji yer aldığı, yönetmenliğini Mecid Mecidi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, İran türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Söğüt Ağacı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Hatırla (2015)
Bakımevinde yaşayan Zev’in bunama hastalığı ilerlemiştir. Bakımevinde başka birisi ile tanışır. İkilinin ailesini aynı kişi öldürmüştür. Bu kişi ise nazi subayıdır ve Kuzey Amerika’ya göç etmiştir. Nazi subayını bulmak için bir yolculuğa çıkarlar.

Yabancı Unutkanlık, Bunama Filmleri

En iyi yabancı yapım Unutkanlık, Bunama filmleri listelenmektedir.

Yerli Unutkanlık, Bunama Filmleri

En iyi yerli yapım Unutkanlık, Bunama filmleri listelenmektedir.