up
ara
ÜYELER
DİĞER

Uyuşturucu Filmleri

Yeni Uyuşturucu Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Uyuşturucu filmleri listelenmektedir.

En İyi Uyuşturucu Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Uyuşturucu filmleri listelenmektedir.
8.2
Lucy (2014)
Uyuşturucu mafyasının eline düşen ve kurye olarak kullanılan Lucy hayatını tamamen değiştirecek bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.
8.4
Limit Yok (2011)
Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşamakta olan başarısız bir yazardır. Kız arkadaşıyla ayrıldığında eski bir arkadaşı ile karşılaşan Eddie'nin hayatı bu esnadan sonra bambaşka bir hal alacaktır. Arkadaşından almış olduğu bir hap sayesinde, beyninin tüm kapasitesini kullanabilen Eddie, hayata bambaşka bir göz ile bakmaya başlar.
8.1
Arkadaşlarının düğününden önce Las Vegas'a giden dört arkadaş verdikleri bekarlığa veda partisinin sabahında geceye dair hiçbir şey hatırlamadıklarını fark ederler. Dahası damat ortalarda yoktur. Bir an önce ipuçlarını takip ederek olayları çözmek ve damadı düğüne yetiştirmek zorundadırlar.
8.7
Başrollünde oyuncu Hubert Selby Jr. yer aldığı, yönetmenliğini Darren Aronofsky üstlendiği film Uyuşturucu Bağımlılığı türünde izleyicisini bekliyor.Uyuşturucu Bağımlılığı, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Rüya İçin Ağıt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Genç ve hırslı Jordan, yatırımcı kişileri aldatarak kısa bir zaman içerisinde büyük bir servet elde eder. Uyuşturucu kullanan, fahişelerle ilişki içerisinde olan kirli ve konfor dolu bir hayata sahiptir.
6.9
Barda (2007)
Uyuşturucunun da etkisi ile, sürekli ezilmiş ve kuçümsenmiş bir grup gencin ait olmadıkları, kabul görmedikleri bir yerdeki barda kendilerini şiddet, kan ve cinayet ile kabul ettirme çabası anlatılır filmde.
8.0
Daha önce Las Vegas'taki bekarlığa veda partisinde işlerin çığrından çıkmasına sebep olacak kadar dağıtan grup bu defa yine bir bekarlığa veda partisi için Bangkok'a giderler. Ertesi sabah hiçbir şey hatırlamadan uyanan grubun önceki gece neler yaşandığını çözmek için çok vakitleri yoktur.
8.9
1980 yılında Miami'de azimli bir Küba göçmeni olan Tony Montana açgözlü bir uyuşturucu kartelinin yönetimini ele geçirir.
8.3
Başrollünde oyuncu Okan Bayülgen yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ağır Roman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Cem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Vargı üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, İstanbul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Llewellyn ava çıktığı bir gün kendini uyuşturucu pazarlığının sonuna denk gelir ve parayı alıp kaçtığı günün akşamı olay yerine yeniden döner ve olayda yaralananlardan birine su verir. Bu olay ise Llewellyn’in başını belaya sokacaktır.
8.8
Papatya (2006)
Başrollünde oyuncu Jun Ji-hyun yer aldığı, yönetmenliğini Wai Keung Lau üstlendiği film Polisiye türünde izleyicisini bekliyor.Polisiye, Ressam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Papatya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Baskın (2011)
Başrollünde oyuncu Iko Uwais yer aldığı, yönetmenliğini Gareth Evans üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baskın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Meksikalı uyuşturucu baronu ile tanıştıktan sonra iki deneyimli suçlunun başı Amerikan sınır güvenliği ile belaya girer ve bu noktadan sonra çözülme başlar.
9.3
Pislik (2013)
Başrollünde oyuncu Imogen Poots yer aldığı, yönetmenliğini Jon S. Baird üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Uyuşturucu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pislik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Melda Bekcan yer aldığı, yönetmenliğini Osman Sınav üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor.Yerli, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deli Yürek: Bumerang Cehennemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Don (2006)
Başrollünde oyuncu Shahrukh Khan yer aldığı, yönetmenliğini Farhan Akhtar üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Don isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Michael Shannon yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor.Yabancı , Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın İkili 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Lisedeki maceralarının ardından memur Schmidt ve Jenko bir sonraki gizli görevlerini yerel bir üniversitede gerçekleştirmeye çalışacaktır.
6.8
Başrollünde oyuncu James Franco yer aldığı, yönetmenliğini Gary Fleder üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Ajan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sivil Cephe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Uyuşturucu Filmleri

En iyi yabancı yapım Uyuşturucu filmleri listelenmektedir.

Yerli Uyuşturucu Filmleri

En iyi yerli yapım Uyuşturucu filmleri listelenmektedir.