up
ara
ÜYELER
DİĞER

Uzaylı Filmleri

Yeni Uzaylı Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Uzaylı filmleri listelenmektedir.

En İyi Uzaylı Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Uzaylı filmleri listelenmektedir.
7.6
G.O.R.A. (2004)
Uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A gezegenine getirilen Arif, gezegenden kaçmanın yollarını arar. Bu sırada Komutan Logar'ın kızı Ceku'ya aşık olur ve onu da kendisiyle beraber Dünya'ya gelmeye ikna etmeye çalışır.
8.4
Uzaylılar dünyaya saldırıya geçmişlerdir ve bir savaş başlar. Tecrübesiz bir kumandan, kısır bir döngünün içinde bulacaktır kendisini.
7.5
Metropolis'in çelik adamı Süperman ile Gotham'ın suçlularla savaşan kahramanı Batman'in mücadelesi ve ortak düşmanlarına karşı savaşı konu ediliyor. Süperman gerçek bir kahraman mı yoksa sahte bir tanrı mı?
8.0
Arrival (2016)
Ted Chiang'ın aynı adlı romanından uyarlanan bilim kurgu filmi, yeryüzüne inen uzay araçlarını araştıran ve içlerindeki uzaylılarla iletişime geçmeye çalışan bir ekibin yaşadıklarını anlatıyor. İçlerinde dilbilimci Louise Banks ile fizikçi Ian Donnelly'nin de bulunduğu ekibin amacı, olası bir savaşı engellemek için uzaylıların iyi niyetli olup olmadıklarını bir an önce çözmek.
6.9
Başrollünde oyuncu Joaquin Phoenix yer aldığı, yönetmenliğini M. Night Shyamalan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İşaretler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
E.T. (1982)
Başrollünde oyuncu Drew Barrymore yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Uzaylı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden E.T. isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu William Allen Young yer aldığı, yönetmenliğini Neill Blomkamp üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Göç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yasak Bölge 9 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Uzaylıların dünyaya saldırısından sonra, bu saldırılan sağ kurtulan bir ablanın ve kaybolan kardeşini uzaylı olabileceği ihtimali olan başka bir çocuk ile aramasının hikayesi anlatmaktadır.
7.5
Pixels (2015)
Başrollünde oyuncu Tom McCarthy yer aldığı, yönetmenliğini Chris Columbus üstlendiği film Oyun türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Oyun , Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pixels isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
K-PAX (2001)
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Iain Softley üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden K-PAX isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Timothy Olyphant yer aldığı, yönetmenliğini D.J. Caruso üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ben Dört Numara isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Scott Derrickson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyanın Durduğu Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Kayhan Yıldızoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Hulki Saner üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Yeşilçam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist Ömer Uzay Yolunda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Fakülte (1998)
Başrollünde oyuncu Elijah Wood yer aldığı, yönetmenliğini Robert Rodriguez üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fakülte isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Şey (1982)
Başrollünde oyuncu Kurt Russell yer aldığı, yönetmenliğini John Carpenter üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Mısır'da yıldızlararası bir ışınlanma cihazı bulunur. Bu kapı ekibi tanrı Ra'ya tapan tarih öncesi Mısır'a ulaştıracaktır.
6.9
Paul (2011)
Başrollünde oyuncu Seth Rogen yer aldığı, yönetmenliğini Greg Mottola üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paul isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Mark Dindal üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor.Çocuk, Uzaylı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cesur Civciv isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Joan Cusack yer aldığı, yönetmenliğini Menno Meyjes üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Uzaylı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Merhaba Dünyalı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Simon Baker yer aldığı, yönetmenliğini Antony Hoffman üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Uzay türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Gezegen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Uzaylı Filmleri

En iyi yabancı yapım Uzaylı filmleri listelenmektedir.

Yerli Uzaylı Filmleri

En iyi yerli yapım Uzaylı filmleri listelenmektedir.