up
ara
ÜYELER
DİĞER

Vahşi Doğa Filmleri

Yeni Vahşi Doğa Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Vahşi Doğa filmleri listelenmektedir.

En İyi Vahşi Doğa Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Vahşi Doğa filmleri listelenmektedir.
8.6
Diriliş (2015)
Av dönüşü bir ayının saldırısına uğrayan ve arkadaşları tarafından ölüme terk edilen efsanevi avcı Hugh Glass, vahşi doğada tek başına yaşam mücadelesi verir.
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
7.9
Başrollünde oyuncu Park Bo-yeong yer aldığı, yönetmenliğini Jo Sung-hee üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurt Çocuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Kar fırtınası sebebiyle havaalanında mahsur kalan gazeteci Alex Martin ile doktor Ben Bass özel bir uçak kiralamaya karar verirler. Ertesi gün birinin düğünü diğerinin ise acil bir ameliyatı vardır. Ancak uçak kaza yapar ve ıssız bir dağa düşerler.
6.4
Başrollünde oyuncu Danielle Panabaker yer aldığı, yönetmenliğini John Gulager üstlendiği film Hayvan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hayvan, Tatil türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Piranha 3DD isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Jamie Bamber yer aldığı, yönetmenliğini Jason R. Goode üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vahşi Doğa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Lyle üstlendiği film Belgesel türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Vahşi Doğa türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bbc Hayat - Avcılar Ve Avları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Bir anda beliren bir kurt köpeği ve onunla dostluk kuran küçük bir kızın kış tatili, dostluk, aile ilişkileri ve kızak köpekleri hakkında bir film. Filmde arka fonda Jack London'ın Vahşetin Çağrısı kitabı okunur ve kitaptan esinlenilerek ismi Buck koyulan sürpriz köpeğin maceraları anlatılır.
0.0
Hayvanların doğada verdiği yaşam mücadelesi seri olarak anlatılmaktadır.

Yabancı Vahşi Doğa Filmleri

En iyi yabancı yapım Vahşi Doğa filmleri listelenmektedir.

Yerli Vahşi Doğa Filmleri

En iyi yerli yapım Vahşi Doğa filmleri listelenmektedir.