up
ara
ÜYELER
DİĞER

Vampir Filmleri

Yeni Vampir Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Vampir filmleri listelenmektedir.

En İyi Vampir Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Vampir filmleri listelenmektedir.
7.4
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
7.8
Alacakaranlık Efsanesi'nin son filmi olan bu filmde, Bella and Edward, kızları Renesmee'yi Volturi'nin kulağına gidebilecek yalan iddialardan korumak zorundadırlar. Bunun üzerinde Cullen’lar tüm vampir klanlarına bir çağrı göndererek hepsini bir araya toplamaya karar verirler.
7.3
Vampir Edward ile kurtadam Jacob arasında kalan Bella'yı zor bir seçim beklemektedir. Bir yandan kendisi için en doğru kararı düşünürken bir yandan da Seattle'ı tehdit eden ve birçok ölüme sebep olan kinci bir vampirden korunmanın yollarını arar.
7.6
Edward ve Bella tüm engellere rağmen evlenirler. Hayallerden çok öte de geçen günlerin ardından Bella'nın hamile olması, kurtların peşlerine takılmasına yol açıyor.
8.2
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Len Wiseman üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Kurt Adam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Bir cadı yüzünden tabutun içinde 200 yıllık bir esarete mahkum olan vampir Barnabas Collins, 1972 yılında serbest kalır. İntikamını almak için yaşadığı malikaneye geri döner, ancak aradan geçen 200 yılın ardından hiçbir şeyi beklediği gibi bulamaz. Bir yandan yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken bir yandan da intikam planları yapmayı sürdürür.
8.3
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Len Wiseman üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Evrim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Stephen Rea yer aldığı, yönetmenliğini Mans Marlind üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Vampir türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Uyanış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Bir yarı vampir olan Blade hayatını insanları korumak ve şeytani vampirleri bulup öldürmeye adamıştır.
8.2
1700'lü yıllarda New Orleans'ta yaşayan Louis adında varlıklı bir adam, karısını kaybettikten sonra hayata küser. Louis'in bu halini fark eden vampir Lestat, ona vampire dönüşüp tasasız ve sonsuz bir hayat sürdürmeyi teklif eder.
7.9
Başrollünde oyuncu Michael Sheen yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Tatopoulos üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.1
Başrollünde oyuncu Gabriel Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Mark Waters üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vampir Akademisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Sommers üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Canavar, Yaratık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Van Helsing isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.1
Başrollünde oyuncu Ersin Korkut yer aldığı, yönetmenliğini Korhan Bozkurt üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kutsal Damacana: Dracoola isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Alaska'nın bir kasabasında her kış bir ay boyunca sadece gece yaşanır. Her yılın bu ayında karanlığı fırsat bilen vampirler ortaya çıkar ve kasaba sakinlerine dehşet anlar yaşatır.
7.7
Blade 2 (2002)
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Guillermo del Toro üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Seri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blade 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Dracula (1992)
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Francis Ford Coppola üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dracula isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.3
Başrollünde oyuncu Richard Jenkins yer aldığı, yönetmenliğini Matt Reeves üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanıma Gir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Quentin Tarantino yer aldığı, yönetmenliğini Robert Rodriguez üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Vampir türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gün Batımından Şafağa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Malin Cederblad yer aldığı, yönetmenliğini Tomas Alfredson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gir Kanıma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Vampir Filmleri

En iyi yabancı yapım Vampir filmleri listelenmektedir.

Yerli Vampir Filmleri

En iyi yerli yapım Vampir filmleri listelenmektedir.