up
ara

Western Filmleri

Yeni Western Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Western filmleri listelenmektedir.

En İyi Western Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Western filmleri listelenmektedir.
8.6
Diriliş (2015)
Av dönüşü bir ayının saldırısına uğrayan ve arkadaşları tarafından ölüme terk edilen efsanevi avcı Hugh Glass, vahşi doğada tek başına yaşam mücadelesi verir.
8.7
Zincirsiz (2012)
Başrollünde oyuncu James Remar yer aldığı, yönetmenliğini Quentin Tarantino üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Western, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zincirsiz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Aziz Bey ve Lemi Bey, özel bir görev için padişah tarafından görevlendirilen iki Osmanlı yetkilisidir. Yolculukları sırasında haydutlar tarafından saldırıya uğrarlar ve yanlarındaki değerli elması çaldırırlar. Çalınan elması bulabilmek için maceradan maceraya atılan ikilinin başına gelmedik şey kalmaz.
8.8
Başrollünde oyuncu Kurt Russell yer aldığı, yönetmenliğini Quentin Tarantino üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Hateful Eight isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Clint Eastwood yer aldığı, yönetmenliğini Sergio Leone üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyi, Kötü ve Çirkin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Gore Verbinski üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Maskeli Süvari isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
3:10 Treni (2007)
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Çete türünde izleyicisini bekliyor.Çete, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3:10 Treni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Vahşi Batıda Rose Creek adındaki fakir bir köyün sakinleri, Sanayici Bartholow Bogue'un baskıları altında oldukça zor bir hayat sürdürmektedir. Ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan 7 kişilik bir grup, köyü korumak için tutulur. Bu 7 silahşör, bir yandan kasabayı büyük bir saldırıya karşı korumaya hazırlanırken bir yandan da kendi değer yargılarını yeniden gözden geçireceklerdir.
7.9
Biri çiftçi ve diğeri kovboy olan iki erkeğin birbiri ile tanışıp, duygusal yakınlaşmasını konu almaktadır.
7.5
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Martin Campbell üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor.Western, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Maskeli Kahraman Zorro isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Jeremy Renner yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Dominik üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkak Robert Ford'un Jesse James Suikastı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Clint Eastwood yer aldığı, yönetmenliğini Sergio Leone üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor.Western, Spaghetti Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Birkaç Dolar İçin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Clint Eastwood yer aldığı, yönetmenliğini Sergio Leone üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Western, Spaghetti Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Avuç Dolar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor.Western, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Affedilmeyen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Ölü Adam (1995)
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Jim Jarmusch üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölü Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Brimstone (2016)
Dilsiz bir kadın olan Liz ve ailesi birlikte huzurlu bir yaşam sürdürürken, yaşadıkları kasabaya yeni gelen hırslı ve kötü niyetli bir rahip hayatlarını altüst eder. Liz, hem kendisini hem de ailesini koruyabilmek için büyük bir mücadele vermek zorunda kalır.
8.4
Başrollünde oyuncu Charles Bronson yer aldığı, yönetmenliğini Sergio Leone üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor.Western, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Zamanlar Batıda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Mattie Ross, babasının cinayete kurban gitmesinden sonra yardımcı olarak Tom’u işe alır ve babasının katilini bulmaya çalışır.
7.0
Bandidas (2006)
Başrollünde oyuncu Sam Shepard yer aldığı, yönetmenliğini Joachim Roenning üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor.Western, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bandidas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Ethan Coen üstlendiği film Kovboy türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kovboy, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Ballad Of Buster Scruggs isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Western Filmleri

En iyi yabancı yapım Western filmleri listelenmektedir.

Yerli Western Filmleri

En iyi yerli yapım Western filmleri listelenmektedir.