up
ara

Yabancı Filmleri

Yeni Yabancı Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Yabancı filmleri listelenmektedir.

En İyi Yabancı Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Yabancı filmleri listelenmektedir.
9.1
İşsiz bir satış temsilcisi velayetini aldığı küçük oğlu ile zorlu bir yolculuğa çıkarak hayatını tekrar yoluna koymaya çalışacaktır.
8.1
Henry Roth, uzun ilişkiler yaşamaktan kaçınan çapkın bir adamdır. En büyük hayali tekneyle Alaska'ya gidip oradaki su altı yaşamını incelemektir. Ancak Henry'nin hayalleri, Hukilau Cafe adlı bir mekanda gördüğü kıza aşık olmasıyla değişir. Kısa bir süre sonra, Lucy'nin her günün sonunda hafızasını kaybetmesine sebep olan ender bir hastalığı olduğunu öğrenir.
8.6
Ucuz Roman (1994)
Bir kitap uyarlaması olan bu film, suç dünyasının en uçlarında yer alan insanları rastlantısal olarak bir araya getirir ve heyecanlı bir kovalama ortaya çıkar.
8.1
Arkadaşlarının düğününden önce Las Vegas'a giden dört arkadaş verdikleri bekarlığa veda partisinin sabahında geceye dair hiçbir şey hatırlamadıklarını fark ederler. Dahası damat ortalarda yoktur. Bir an önce ipuçlarını takip ederek olayları çözmek ve damadı düğüne yetiştirmek zorundadırlar.
7.9
Walter Sparrow okuduğu bir romanın kendi hakkında yazıldığını düşünmeye başlar ve romanda geçen 23 rakamı kendi hayatında da sık sık karşısına çıkıp birçok gizemin kapısını açacaktır.
7.7
Mumya (1999)
Amerikalı Rick O'Connell bir arkeolog grubunu kazı için antik kent Hamunaptra'ya götürür. Ekipten birinin yanlışlıkla mumyayı uyandırmasıyla tüm hikaye değişir.
8.9
Başrollünde oyuncu Vin Diesel yer aldığı, yönetmenliğini Justin Lin üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hızlı ve Öfkeli 6 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
En çok bilinen masallardan olan Pamuk Prenses'in uyarlaması olan bu film, iyi ile kötünün savaşını anlatıyor. Pamuk prenses güzelliği ile kötü kraliçeyi kıskandırır ve kraliyeti için tehdit oluşturur. Tek çare prensesin ölmesidir. Fakat kraliçenin bilmediği bir şey vardır; prensesi öldürmesi için görevlendirilen avcı prensese kendini koruma dersleri vermektedir.
7.8
Turist (2010)
Başrollünde oyuncu Angelina Jolie yer aldığı, yönetmenliğini Florian Henckel von Donnersmarck üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Yabancı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Brendan Fraser yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Sommers üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor.Yabancı , Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mumya Dönüyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Sang ve Tucker adlı iki eğlenceli polis kaçırılan bir kızı kurtarmaya çalışacaktır.
8.0
Daha önce Las Vegas'taki bekarlığa veda partisinde işlerin çığrından çıkmasına sebep olacak kadar dağıtan grup bu defa yine bir bekarlığa veda partisi için Bangkok'a giderler. Ertesi sabah hiçbir şey hatırlamadan uyanan grubun önceki gece neler yaşandığını çözmek için çok vakitleri yoktur.
8.5
Diğerleri (2001)
Güneş ışığına duyarlı 2 çocuğu ile karanlık bir evde yaşayan bir kadın evinde hayaletler olduğuna inanmaktadır. Kadının kendini ve ailesini koruma ve işin asıl yüzünü öğrenme çabası anlatılmaktadır.
8.0
Abby ve Mike aynı TV programında ekip arkadaşı olarak çalışmaya başlarlar. Abby yeni tanıştığı bir adamla doğru iletişim kurabilmek için Mike'ın erkekler hakkında ipuçları verdiği programdan faydalanmaya başlar.
7.9
Bir Gün (2011)
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini Lone Scherfig üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Salman Khan yer aldığı, yönetmenliğini Kabir Khan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bajrangi Bhaijaan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Jason Statham yer aldığı, yönetmenliğini Olivier Megaton üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taşıyıcı 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Oded Fehr yer aldığı, yönetmenliğini Russell Mulcahy üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kapışma (2000)
Boks organizatörü olan iki arkadaş, büyük bir iş için iddialı bir ismi maça ikna ederler. Oyun esansında işler tahmin ettikleri gibi gitmez ve kendilerini bir tuzağın içinde bulurlar.
8.5
Oyun (1997)
Düzenli bir hayat sürdüren başarılı iş adamı Nicholas Van Orton'ın hayatı kardeşinin verdiği bir doğum günü hediyesi yüzünden tepetaklak olur.

Yabancı Yabancı Filmleri

En iyi yabancı yapım Yabancı filmleri listelenmektedir.

Yerli Yabancı Filmleri

En iyi yerli yapım Yabancı filmleri listelenmektedir.