up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yalan Filmleri

Yeni Yalan Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Yalan filmleri listelenmektedir.

En İyi Yalan Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Yalan filmleri listelenmektedir.
8.1
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
8.9
Başrollünde oyuncu Mads Mikkelsen yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Vinterberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Cinsellik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Onur Savaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Sadakatsiz (2002)
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini Adrian Lyne üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadakatsiz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Uzun yıllar Almanya'da yaşayan Ahmed, İran'ı ziyarete gelir. Eski arkadaşları üç günlük bir tatil planı yaparlar. Ahmed'in İranlı bir kızla evlenmek istediğini bilen bir arkadaşı Elly adında bir kadını da davet eder. Amacı onları tanıştırmaktır. Ancak Elly bir anda ortadan kaybolunca işler karışır.
7.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor.Yerli, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşık Oldum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Başrollünde oyuncu Keira Knightley yer aldığı, yönetmenliğini Lynn Shelton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Ergenlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Söyle Ne Zaman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Amitabh Bachchan yer aldığı, yönetmenliğini Rohit Shetty üstlendiği film Bollywood türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bollywood, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bol Bachchan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Andy Garcia yer aldığı, yönetmenliğini Raymond De Felitta üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile Dramı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Aile isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Udo Kier yer aldığı, yönetmenliğini Steve Barron üstlendiği film Masal türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Masal, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pinokyo'nun Maceraları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Türkan Şoray yer aldığı, yönetmenliğini Mehmet Dinler üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Yalan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalancı / çok Yalnızım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Yalan Filmleri

En iyi yabancı yapım Yalan filmleri listelenmektedir.

Yerli Yalan Filmleri

En iyi yerli yapım Yalan filmleri listelenmektedir.