up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yalnızlık Filmleri

Yeni Yalnızlık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Yalnızlık filmleri listelenmektedir.

En İyi Yalnızlık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Yalnızlık filmleri listelenmektedir.
7.2
Alper, 30'lu yaşlarında, yalnız yaşayan, tek gecelik ilişkiler yaşayan ve hayattan bir beklentisi olmayan bir adamdır. En büyük tutkusu eski plaklardır. Ada ise 20'li yaşlarında, çocuk kostümleri diken, hayata bağlı bir kadındır. Bir gün bu ikilinin yolu bir kitapçıda kesişir ve kısa süre içinde aralarında tutkulu bir aşk başlar. Kadınlara bağlanmaktan kaçınan Alper, ıssız yaşamı ile aşkı arasında bir seçim yapacaktır.
8.6
Diriliş (2015)
Av dönüşü bir ayının saldırısına uğrayan ve arkadaşları tarafından ölüme terk edilen efsanevi avcı Hugh Glass, vahşi doğada tek başına yaşam mücadelesi verir.
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
8.0
Passengers (2016)
Avalon adında bir uzay gemisi, 120 yıl sürecek bir yolculuk yaparak, 5,259 kişiyi Homestead adında bir koloni gezegenine götürmek üzere yola çıkar. Yolcular, bu uzun yolculuk süresince özel kapsüllerde uyutulmaktadırlar. Ancak gemide teknik bir arıza yaşanınca, teknisyen Jim Preston ve ona eşlik edecek olan Aurora Dunn'ın kapsülleri açılır. Önlerinde hala 90 yıllık bir yol bulunan ikiliyi gemide zor anlar beklemektedir.
7.7
Bir ormanda kurtlar tarafından büyütülen bir çocuğun ormanı terk etmesiyle başlayıp kendini bulma serüveni ile devam eden olayları anlatmaktadır.
8.6
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taksi Şoförü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yeraltı (2012)
Dostoyevski'nin Yeraltından Notlar romanından esinlenerek çekilmiş bu film eski arkadaşlarının akşam yemeğine katılan ve eski yarım kalmış hesaplaşmaları gün yüzüne çıkaran birisini anlatır.
7.8
Başrollünde oyuncu Jung Jaeyoung yer aldığı, yönetmenliğini Haejun Lee üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kim'in Adası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Başarısız evlilikler yaşamış iki çift ve onların yalnızlıkları müzikle harmanlanmıştır bu filmde. Hiç susmayan müzik ve İstanbul ve İzmir sahneleriyle izleyici duygu yüklü 122 dakika geçirir.
7.9
Başrollünde oyuncu Clint Eastwood yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Araba, Araba Yarışı, Araba Kazası türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gran Torino isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Kirk Jones üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yalnızlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Herkesin Keyfi Yerinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.9
Melissa P. (2005)
Başrollünde oyuncu Alba Rohrwacher yer aldığı, yönetmenliğini Luca Guadagnino üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Erotik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Melissa P. isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Uzun yıllar Almanya'da yaşayan Ahmed, İran'ı ziyarete gelir. Eski arkadaşları üç günlük bir tatil planı yaparlar. Ahmed'in İranlı bir kızla evlenmek istediğini bilen bir arkadaşı Elly adında bir kadını da davet eder. Amacı onları tanıştırmaktır. Ancak Elly bir anda ortadan kaybolunca işler karışır.
6.6
Başrollünde oyuncu Sermet Yeşil yer aldığı, yönetmenliğini Tolga Karaçelik üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gişe Memuru isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Heroine (2012)
Başrollünde oyuncu Divya Dutta yer aldığı, yönetmenliğini Madhur Bhandarkar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Şöhret türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heroine isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Evan Rachel Wood yer aldığı, yönetmenliğini Patricia Rozema üstlendiği film Yalnızlık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yalnızlık, Hastalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ormana Doğru isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Davandeh (1985)
Başrollünde oyuncu Abbas Nazeri yer aldığı, yönetmenliğini Amir Naderi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, İran türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Davandeh isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, yönetmenliğini Richard Moore üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dostu Olmayan Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Tillotama Shome yer aldığı, yönetmenliğini Anup Singh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hindistan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalnız Hayaletin Öyküsü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Yalnızlık Filmleri

En iyi yabancı yapım Yalnızlık filmleri listelenmektedir.

Yerli Yalnızlık Filmleri

En iyi yerli yapım Yalnızlık filmleri listelenmektedir.