up
ara

Yaşam Filmleri

Yeni Yaşam Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Yaşam filmleri listelenmektedir.

En İyi Yaşam Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Yaşam filmleri listelenmektedir.
8.0
Eşinin vefatından sonra hayata geri dönen, hayata tutunmaya çalışan ve hep yapmak istediklerini yapmak için geç kalmadığını gören kadının mücadelesini, komik ve duygulu şekilde anlatan bir filmdir.
8.7
Bir trafik kazasında ölerek hayalete dönüşen Adam ve Barbara çifti, evlerine yeni taşınan insanları korkutarak evden uzaklaştırmak isterler ancak bunu bir türlü başaramazlar. Kendilerine yardımcı olması için Beter Böcek'e (Beetlejuice) başvururlar.
8.0
Passengers (2016)
Avalon adında bir uzay gemisi, 120 yıl sürecek bir yolculuk yaparak, 5,259 kişiyi Homestead adında bir koloni gezegenine götürmek üzere yola çıkar. Yolcular, bu uzun yolculuk süresince özel kapsüllerde uyutulmaktadırlar. Ancak gemide teknik bir arıza yaşanınca, teknisyen Jim Preston ve ona eşlik edecek olan Aurora Dunn'ın kapsülleri açılır. Önlerinde hala 90 yıllık bir yol bulunan ikiliyi gemide zor anlar beklemektedir.
8.3
Yetimhanede büyüyen bir çocuk olan Salih, bir yola çıkar. Çıktığı yolda karşılaştığı insanların hikayesi ile Salih’in hikayesi anlatılmaktadır.
7.9
Brooklyn (2015)
Filmde yaşamını sürdürdüğü ülkesini bırakıp New York’a taşınan Eilis’in bir süre sonra ülkesine geri dönmek zorunda olması ve vereceği karar anlatılmaktadır.
8.1
Başrollünde oyuncu Emmanuelle Seigner yer aldığı, yönetmenliğini Julian Schnabel üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kelebek ve Dalgıç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Paul Greengrass üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yaşam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeşil Bölge isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Jackie Chan yer aldığı, yönetmenliğini Jackie Chan üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Afrika Kaplanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, yönetmenliğini Nihat Durak üstlendiği film Sevgi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Sevgi, Yaşam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mutlu Aile Defteri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Steven Berkoff yer aldığı, yönetmenliğini Stanley Kubrick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Askerlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Barry Lyndon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Shirley MacLaine yer aldığı, yönetmenliğini Curtis Hanson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yerinde Olsam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Yeni bir mahalleye taşınan Radner ailesini yeni taşındıkları bu yerde kızlar çetesi beklemektedir ve bu çete oğulları Teddy’e savaş açar.
7.6
Başrollünde oyuncu Audrey Tautou yer aldığı, yönetmenliğini Laetitia Colombani üstlendiği film Yaşam türünde izleyicisini bekliyor.Yaşam, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Seviyor... Sevmiyor... isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Jason Biggs yer aldığı, yönetmenliğini Jeff Lowell üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Aşk Acısı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Sevgilim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Rob Reiner üstlendiği film Yaşam türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adanın Büyüsü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Wolf Totem (2015)
Chen Zhen adında bir öğretmen, Moğol sınırında bir köye atanır. Yakaladığı bir kurt yavrusunu yetiştirir ve aralarında güçlü bir bağ kurulur. Ancak yasalar peşini bırakmayacaktır.
5.5
El Club (2015)
Rahiplikten sonra inzivaya çekilen dört rahip ve onların başında duran bir rahibe. Geçmişlerinde yaptıkları hatalar yıllar sonra gün yüzüne çıkmaya başlar. Tüm rahipler endişeli bir bekleyişe girer.
8.4
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Brett Ratner üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yaşam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aile Babası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
The Ark (2007)
Başrollünde oyuncu Se Ryun Kim yer aldığı, yönetmenliğini Grzegorz Jonkajtys üstlendiği film Kısa türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kısa, Virüs türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Ark isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Jingchu Zhang yer aldığı, yönetmenliğini Xiaogang Feng üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Felaketin İzleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Yaşam Filmleri

En iyi yabancı yapım Yaşam filmleri listelenmektedir.

Yerli Yaşam Filmleri

En iyi yerli yapım Yaşam filmleri listelenmektedir.