up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Yaşam Mücadelesi Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Yaşam Mücadelesi filmleri listelenmiştir.
8.8
Marslı (2015)
Mars görevi sırasında çıkan sorun sonucunda öldü sanılıp gezegende terkedilen Mark Watney'nin hayatta kalma mücadelesi konu alınıyor.
8.6
Diriliş (2015)
Av dönüşü bir ayının saldırısına uğrayan ve arkadaşları tarafından ölüme terk edilen efsanevi avcı Hugh Glass, vahşi doğada tek başına yaşam mücadelesi verir.
9.1
Filmde yıllardır kilit altında tutulan annenin çocuğunu oradan kurtarmak için verdiği mücadele anlatılmıştır.
8.5
1820 yılında, balina avına çıkan bir gemi dev bir balina tarafından batırılır ve gemi mürettebatının Pasifik Okyanusu'nun ortasındaki hayat mücadelesi başlar.
7.9
Kardeşini Büyülü Ayna'yı kullanarak geri getiren Freya, kardeşi ile güçlerini birleştirir. Karşılarında ise onları durdurmak isteyen ve Freya'nın eğitimini almış olan Eric ve Sara vardır.
9.1
Diren (2015)
Kadınların oy verme hakkının olmadığı dönemlerde, bu hakkı kazanmak için mücadele eden bir grup kadını konu alıyor.
7.6
Nancy, uzak bir sahilde sörf yaparken büyük bir köpekbalığının saldırısına uğrar. Bacağından yaralanan Nancy, kurtulmayı başarır ve bir kayanın üzerine çıkar. Kendisini kurtaracak hiçkimsenin olmadığı bu ıssız yerde, kıyıyla arasında 100 metre olan bir kayalıkta mahsur kalır. Ancak burada ölmemeye kararlıdır ve kıyıya dönebilmek için acilen bir plan yapması gerekmektedir.
5.7
Her şeyini kaybetmiş olan iş adamı hayatını yoluna koymak için kompleks bir inşaatı tamamlamaya Arabistan'a gider. Buraya uyum sağlamaya çalışırken de aynı işe Çinli'lerin de talip olması ile planları değişecektir.
7.8
Dalga (2015)
Başrollünde oyuncu Kristoffer Joner yer aldığı, yönetmenliğini Roar Uthaug üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam Mücadelesi, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dalga isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.3
Küçükken kaçırılıp işkence gören bir kadının yıllar sonra almak istediği intikamı konu almıştır.
7.6
Yeni bir mahalleye taşınan Radner ailesini yeni taşındıkları bu yerde kızlar çetesi beklemektedir ve bu çete oğulları Teddy’e savaş açar.
6.0
Birbirinden bağımsız ve farklı insanların hayatları anneler gününde öngörülmeyecek şekilde birleşir. Bu duygusal komedi tarzındaki filmde bir çok hayatın aslında göründüğünden farklı olduğu izlenir. Başarısızlıklar ve umutlarla dolu bir yapım.
8.5
Başrollünde oyuncu Evan Rachel Wood yer aldığı, yönetmenliğini Patricia Rozema üstlendiği film Yalnızlık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yalnızlık, Hastalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ormana Doğru isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Collide (2016)
Casey Stein, başarısızlıkla sonuçlanan bir soygun girişiminden sonra acımasız mafya babası Hagen'dan kaçmaya başlar. Ne yapacağını bilemeyen Casey, kız arkadaşı Juliette'i koruması için eski patronu olan uyuşturucu kaçakçısı Geran'ı arar. Ancak işler iyice karışacak ve büyük bir kovalamaca başlayacaktır.
5.5
Başrollünde oyuncu Chad Michael Murray yer aldığı, yönetmenliğini Nathan Frankowski üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam Mücadelesi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden To Write Love on Her Arms isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Jamie Bamber yer aldığı, yönetmenliğini Jason R. Goode üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vahşi Doğa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
The Bronze (2015)
Başrollünde oyuncu Gary Cole yer aldığı, yönetmenliğini Bryan Buckley üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, Yaşam Mücadelesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Bronze isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Jamie Foxx yer aldığı, yönetmenliğini Otto Bathurst üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam Mücadelesi, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Robin Hood: Origins isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Bambaşka (2016)
Doğa, hayatı çok seven üniversiteli genç bir kızdır. Bir gün geçirdiği bir kaza sonucu hayatı bir anda değişir ve hayata küser. Bir gün Yiğit adında bir gençle tanışır ve onun sayesinde yaşama sevincini yavaş yavaş yeniden kazanmaya başlar.