up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yerli Yaşam Mücadelesi Filmleri

Neokur puanlarına göre en iyi yerli Yaşam Mücadelesi filmleri listelenmiştir.
9.0
Başrollünde oyuncu Zeki Alasya yer aldığı, yönetmenliğini Osman F. Seden üstlendiği film Türk Sineması türünde izleyicisini bekliyor.Türk Sineması, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Her Gönülde Bir Aslan Yatar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Fatma Girik yer aldığı, yönetmenliğini Metin Erksan üstlendiği film Göç türünde izleyicisini bekliyor.Göç, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dağdan İnme isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, yönetmenliğini Reis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Politik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Işıklar Sönmesin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Sami Hazinses yer aldığı, yönetmenliğini Metin Erksan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şoför Nebahat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Yılmaz Güney yer aldığı, yönetmenliğini Atıf Yılmaz üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor.Yerli, Yeşilçam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bu Vatanın Çocukları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Bambaşka (2016)
Doğa, hayatı çok seven üniversiteli genç bir kızdır. Bir gün geçirdiği bir kaza sonucu hayatı bir anda değişir ve hayata küser. Bir gün Yiğit adında bir gençle tanışır ve onun sayesinde yaşama sevincini yavaş yavaş yeniden kazanmaya başlar.