up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yazarlık Filmleri

Yeni Yazarlık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Yazarlık filmleri listelenmektedir.

En İyi Yazarlık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Yazarlık filmleri listelenmektedir.
8.4
Limit Yok (2011)
Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşamakta olan başarısız bir yazardır. Kız arkadaşıyla ayrıldığında eski bir arkadaşı ile karşılaşan Eddie'nin hayatı bu esnadan sonra bambaşka bir hal alacaktır. Arkadaşından almış olduğu bir hap sayesinde, beyninin tüm kapasitesini kullanabilen Eddie, hayata bambaşka bir göz ile bakmaya başlar.
8.1
Başrollünde oyuncu Ege Aydan yer aldığı, yönetmenliğini Çiğdem Vitrinel üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
William Thacker, hayatını küçük bir kitap dükkanını işleterek sürdürmektedir. Anna Scott ise ünlü bir film yıldızıdır. Bir gün tesadüfen karşılaşmaları sonucu ikisinin de hayatı değişir.
8.8
Başrollünde oyuncu Ben Barnes yer aldığı, yönetmenliğini Brian Klugman üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çalıntı Hayat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Günlük (1995)
Başrollünde oyuncu Leonardo DiCaprio yer aldığı, yönetmenliğini Scott Kalvert üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yazarlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günlük isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Calvin iş hayatında ve aşk hayatında problemler yaşayan bir yazardır. Kitap yazmaya karar verdiğinde Ruby isimli bir karakter ortaya çıkarır ve bir gün Ruby’i odasında oturmuş bir halde görür. İnsana dönüşen Ruby ve Calvin’in hikayesi konu edinmiştir.
8.6
Başrollünde oyuncu Martina Gedeck yer aldığı, yönetmenliğini Florian Henckel von Donnersmarck üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Başkalarının Hayatı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kuzgun (2012)
Başrollünde oyuncu Michael Shannon yer aldığı, yönetmenliğini James McTeigue üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuzgun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Zorba (1964)
Başrollünde oyuncu Anthony Quinn yer aldığı, yönetmenliğini Mihalis Kakogiannis üstlendiği film Kitap Uyarlaması türünde izleyicisini bekliyor.Kitap Uyarlaması, Hayat Dersi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zorba isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Vernon Dobtcheff yer aldığı, yönetmenliğini Paolo Sorrentino üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem Güzellik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
5 to 7 (2014)
Başrollünde oyuncu Frank Langella yer aldığı, yönetmenliğini Victor Levin üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 5 to 7 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Frédérique Bel yer aldığı, yönetmenliğini Frederic Beigbeder üstlendiği film Yazarlık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yazarlık, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Ömrü 3 Yıldır isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini David Cronenberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çıplak Yemek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Simon Pegg yer aldığı, yönetmenliğini Crispian Mills üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Fantastic Fear Of Everything isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Raoul Bova yer aldığı, yönetmenliğini Audrey Wells üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kızgın Güneş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Başrollünde oyuncu Ryan Gosling yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Ryan Hoge üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Leland Birleşik Devletleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.3
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini Rob Reiner üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Alex Ve Emma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Çavdar Tarlasındaki Çocuklar romanının yazarı J.D. Salinger'in hayatını ele alan biyografik film Rebel in the Rye, 6 Ekim 2017'de vizyona girdi. Filmde, İkinci Dünya Savaşı sırasında cephede bulunmasından kaynaklanan travmaları, gençlik yılları, aşk hayatı ve yazarlığa başlama hikayesi ele alınıyor.
7.7
Factotum (2005)
Başrollünde oyuncu Karen Young yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Factotum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Son 5 Yıl (2014)
Başrollünde oyuncu Anna Kendrick yer aldığı, yönetmenliğini Richard LaGravenese üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son 5 Yıl isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Yazarlık Filmleri

En iyi yabancı yapım Yazarlık filmleri listelenmektedir.

Yerli Yazarlık Filmleri

En iyi yerli yapım Yazarlık filmleri listelenmektedir.