up
ara

Yazarlık Filmleri

Yeni Yazarlık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Yazarlık filmleri listelenmektedir.

En İyi Yazarlık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Yazarlık filmleri listelenmektedir.
8.4
Limit Yok (2011)
Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşamakta olan başarısız bir yazardır. Kız arkadaşıyla ayrıldığında eski bir arkadaşı ile karşılaşan Eddie'nin hayatı bu esnadan sonra bambaşka bir hal alacaktır. Arkadaşından almış olduğu bir hap sayesinde, beyninin tüm kapasitesini kullanabilen Eddie, hayata bambaşka bir göz ile bakmaya başlar.
7.6
William Thacker, hayatını küçük bir kitap dükkanını işleterek sürdürmektedir. Anna Scott ise ünlü bir film yıldızıdır. Bir gün tesadüfen karşılaşmaları sonucu ikisinin de hayatı değişir.
8.8
8.2
Günlük (1995)
7.8
Calvin iş hayatında ve aşk hayatında problemler yaşayan bir yazardır. Kitap yazmaya karar verdiğinde Ruby isimli bir karakter ortaya çıkarır ve bir gün Ruby’i odasında oturmuş bir halde görür. İnsana dönüşen Ruby ve Calvin’in hikayesi konu edinmiştir.
8.7
Kuzgun (2012)
8.6
Zorba (1964)
7.6
5 to 7 (2014)
8.0
6.8
5.3
8.0
Çavdar Tarlasındaki Çocuklar romanının yazarı J.D. Salinger'in hayatını ele alan biyografik film Rebel in the Rye, 6 Ekim 2017'de vizyona girdi. Filmde, İkinci Dünya Savaşı sırasında cephede bulunmasından kaynaklanan travmaları, gençlik yılları, aşk hayatı ve yazarlığa başlama hikayesi ele alınıyor.
7.7
Factotum (2005)
8.0
6.0
Son 5 Yıl (2014)

Yabancı Yazarlık Filmleri

En iyi yabancı yapım Yazarlık filmleri listelenmektedir.

Yerli Yazarlık Filmleri

En iyi yerli yapım Yazarlık filmleri listelenmektedir.