up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Yerli Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Yerli filmleri listelenmiştir.
8.3
Geçimini dolmuş şoförlüğü yaparak sürdüren Rıza'nın hayatı Ayperi ile tanışmasıyla bir anda değişir. Dokunduğu her şeyi güzelleştiren iyi kalpli Ayperi, Rıza'nın da hayatına dokunacaktır.
7.6
Efsun, 30 yaşında bekar bir kızdır. Çevresindeki herkes erken yaşlarda evlenirken Efsun, ailesinin evlilik baskılarına rağmen uzun yıllar bu fikirden uzak durmuştur. Bir gün karşısına lise aşkı Sinan'ın çıkmasıyla işler bir anda değişir.
8.2
İlk filmde oğlunu evlendirmesini izlediğimiz İsmail’in bu filmde torununu sünnet ettirmek için eski ekibi bir araya getirip oyunlara başvurmasını ve torununu düzenlediği toplu sünnet düğününde sünnet ettirmesini izleyeceğiz.
8.5
Kara Bela (2015)
Kudret, kendi halinde sakin bir hayat yaşayan bir adamken, bir arkadaşı yüzünden bir soyguna karışır ve hayatı tepetaklak olur.
7.7
Delibal (2015)
Mimarlık öğrencisi olan Barış, hobi olarak müzik ile ilgilenmektedir ve hayattan keyif almasını seven bir kişidir. Daha ilk gördüğü anda hayatı boyunca hissetmemiş olduğu bir duyguya kapılır. Daima ıskalayan aşk bu kez karşısındadır fakat henüz adını bile bilmiyordur bu kızın. Bir şekilde ona ulaşan Barış, Fisun'u bu aşka nasıl ikna edecektir? Fisun'un planlarında, okulunu derece ile tamamladıktan sonra Amerika'da master yapmak vardır. Zeki, yakışıklı, içten ve samimi olan Barış, Fisun'u kendisine aşık etmeyi başarır. Bir rüya aleminde gibi yaşamakta olan aşıkların bu rüyası bir gün kabusa dönecektir.
7.1
Yıllardır küs olan Ozan ve Hakan babalarının cenazesinde bir araya gelir ve babalarının vasiyeti ile bu küslüğü sonlandırmak isterler.
8.1
Efsun ve Sinan bu filmde kavuşuyor fakat evlilik- düğün ilişkisinde ailelerin bu konudaki baskıları sonucunda hala mutluluk hayalleri kuran Efsun’un ve Sinan’ın bu sorunlarla baş etmesini anlatıyor.
8.3
Filmde yaşı küçük olduğu için oruç tutmasına izin verilmeyen Adem’in oruç tuttuğu günündeki zorlukları konu alır.
9.4
Dağ 2 (2016)
Oğuz ve Bekir, teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaştır. Bu olaydan 6 yıl sonra, Kuzey Irak'ta esir düşen gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak üzere oluşturulan Arama Kurtarma Timi'ne katılırlar. Ortadoğu'nun karışık ve tehlikeli coğrafyasında onları bu defa birden fazla düşman örgüt beklemektedir.
7.6
Bodrum'daki bir sahil köyünde medeniyetten uzak yaşayan bilgin bir adam olan Mandıra Filozofu Mustafali, babasının hastalığı sebebiyle İstanbul'a gitmek durumunda kalır. Serinin devamı olan film, bu defa İstanbul'u ve burada yaşayan insanları hedef almaktadır.
6.7
Çirci ailesinin reisi olan Salih Bey’in hasta yatağında beyin ölümü gerçekleşmiş ve çocukları ile torunları bırakacağı mirasın peşine düşmüşlerdir.
4.7
Aşık olduğu kızın babasına başarılı olduğunu göstermek isteyen Osman Şaşmaz’ın hikayesi anlatılmaktadır.
8.9
Kafes (2015)
Başrollünde oyuncu İsmail Hacıoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Mahmut Kaptan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, 12 Eylül Darbesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kafes isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Limonata (2015)
Başrollünde oyuncu Ertan Saban yer aldığı, yönetmenliğini Ali Atay üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Hastalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Limonata isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Cem Gelinoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Bülent İşbilen üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ali Kundilli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Başrollünde oyuncu Bihter Dinçel yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Uğur üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geniş Aile: Yapıştır isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Dabbe 6 (2015)
Annesinin ölümünün arkasında hızlı hareket eden, kapkara yüzleri olan, bilinmeyen bir dilde konuşan, devasa kara varlıklar olduğunu düşünen, Zeren ve Ayla isimli iki kız kardeşin annelerinin ölümünü araştırmaları konu ediliyor.
5.1
Başrollünde oyuncu Müjdat Gezen yer aldığı, yönetmenliğini İlker Ayrık üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yapışık Kardeşler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.5
Kahpe Bizans filminin devam filmidir. Filmde Güney Amerika'dan Anadolu'ya göç eden Türklerin hikayesi anlatılmaktadır.
7.4
Aziz Özay, 1970'li yıllarda Hakkari'de belediye reisi olan ve iki özelliğiyle bilinen bir adamdır. Bunlardan biri, elma ağaçlarıyla ünlü meyve bahçesi, diğeri ise evlenme çağına gelmiş güzeller güzeli 3 kızı. Kızlar kasaba merkezine pek gitmeseler de güzellikleri herkesin dilindedir. Şehrin delikanlıları, kızlarla görüşebilmek için her yolu dener. Ailenin 70'li yıllarda Hakkari'de başlayan hayat hikayesi 90'ların sonunda Antalya'ya kadar uzanır.
6.6
Başrollünde oyuncu Demet Evgar yer aldığı, yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yok Artık! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Mustang (2015)
Karadeniz’de yaşayan bir grup gencin birlikte vakit geçirmesinden sonra gruptaki beş kız kardeşin yaşadığı zorluklar anlatılmaktadır.
6.8
Berhudar'ın babası mafyaya borçlu olarak hayattan ayrılınca bu borç miras olarak ona kalır. Parayı toparlamaya çalıştıkça hiç de aklına gelmeyen olaylar ile yüzyüze gelir. Berhudar mafyadan kurtulmaya çalıştıkça, küçük hayatında ki büyük belalar ile yakınlaşacak.
7.4
Başrollünde oyuncu Nursel Köse yer aldığı, yönetmenliğini Murat Kaman üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaçma Birader isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu İbrahim Kendirci yer aldığı, yönetmenliğini Yasin Uslu üstlendiği film Darbe türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Darbe, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bizim Hikaye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
8 Saniye (2015)
Başrollünde oyuncu Mehmet Kurtuluş yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 8 Saniye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Aşk Olsun (2015)
Başrollünde oyuncu Sedef Avcı yer aldığı, yönetmenliğini Murat Serezli üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Aşk, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Olsun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Bulantı (2015)
Başrollünde oyuncu Ercan Kesal yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bulantı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Özgür, karısından ayrılmıştır. Oturduğu evi filmcilere kiralamaya başlar. Başkan lakaplı mafya babasının bir adamı ile telefonları karışır. Bu yüzden adresine gelen yüklü miktardaki paraları alıp kaçmayı planlar. Mafya babası ise peşine düşer.
7.4
Salih ve Gürkan, başları beladan bir türlü kurtulmayan iki kuzendir. Bundan 6 yıl önce ünlü olmak için çabalarken yolları mafya ile kesişmiş ve o günden itibaren mafya camiasının düğünlerinde şarkıcılık yapmaya başlamışlardı. Çalgı Çengi'nin bu devam filminde, iki kuzen mafyadan kurtulup kendi yollarını çizmenin vaktinin geldiğini düşünerek bir plan yaparlar. Ancak planları bekledikleri gibi gitmez ve başlarına yine türlü komik olaylar gelir.
8.1
Abluka (2015)
Başrollünde oyuncu Ozan Akbaba yer aldığı, yönetmenliğini Emin Alper üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Abluka isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Zafer, bir sahil kasabasında annesi ile birlikte yaşayan ve geçimini tekne turları ile sağlayan bir adamdır. Annesi Döndü Hanım ise, oğlunun bir an önce evlenmesini isteyen ve kasabanın güzel kızı Mehtap ile birlikte olmaları için çabalayan bir kadındır. Ancak Zafer bir tekne turunda tanıştığı Aslı adında oyuncu bir kıza aşık olunca işler karışır.
9.1
Somuncu Baba'nın hayat hikayesi Aksaray Belediyesi yardımı ile anlatılmaktadır.
6.1
Başrollünde oyuncu Atalay Demirci yer aldığı, yönetmenliğini Selami Genli üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güvercin Uçuverdi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.7
Başrollünde oyuncu Seda Güven yer aldığı, yönetmenliğini Şahin Altuğ üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Git Başımdan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Kadir Çöpdemir yer aldığı, yönetmenliğini Semra Dündar üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Nerede? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.1
BKM'nin yeni filmi Kolonya Cumhuriyeti, belediye başkanlığı seçimlerinden sonra kaderi değişen bir beldenin başına gelen absürt olayları ele alıyor.
4.4
Deccal (2015)
Başrollünde oyuncu Aykut Engin yer aldığı, yönetmenliğini Özgür Bakar üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deccal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.4
Hep Yek (2015)
Cevat’ın, Camilla’ya duyduğu aşk ve onu kaçırma serüveninin anlatıldığı filmdir.
4.7
Genç yazar Büşra Küçük'ün romanından uyarlanan film, Kayla adında lise öğrencisi genç bir kızın hayatına odaklanıyor. Kayla, doğar doğmaz babası tarafından terk edilmiş ve lise yıllarına kadar annesi ile beraber zor şartlar altında yaşamış bir kızdır. Liseye başladıktan sonra bir gün babası çıkagelir ve eğitimi için onu İstanbul'a götürür. Kayra, yeni hayatının ilk günlerinde okulda Meriç adında gizemli bir gençle tanışır ve ondan çok etkilenir. Ancak, kurduğu hayaller kısa süre içinde tepetaklak olacaktır.
7.9
Dedesinin evini satmak için Ankara’ya giden Şevkat ve orada karşılaştığı Sarper’in hikayesini konu etmiştir.
5.9
Yılmaz Erdoğan'ın Haybeden Gerçeküstü Aşk adlı tiyatro oyunundan uyarlanan film, bir partide tanışan dört çiftin yaşamını ele alıyor. Bu dört çift üzerinden, bir ilişkinin başlangıcından sonuna kadar geçen süreçte yaşanan olaylar komik bir şekilde anlatılıyor.
6.3
Cin Kuyusu (2015)
Başrollünde oyuncu Kubilay Güleçoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cin Kuyusu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Deli Aşk (2017)
Maraş dondurmacısı Ekrem, yıllardır aşık olduğu Neşe'ye evlenme teklif etmek için dünyanın en büyük dondurmasını yapar. Ancak Neşe bu teklifini reddeder ve bununla da kalmayıp kendisine başka bir sevgili bulur. Her şeye rağmen Ekrem pes etmeyecek ve Neşe'yi kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
7.0
Hiç beklemediği bir anda, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi tarafından terk edilen Ersan, büyük bir boşluğa düşer. Kafa dağıtmak için çocukluğunun geçtiği Erdek'e gider. Burada bir düğüne katılan Ersan, damadın babası tarafından yıllardır görmediği yeğeni Feridun sanılır. Aile tarafından oldukça ilgi gören Ersan, kısa bir süre bu oyunu devam ettirip sonra kaybolmaya karar verir. Ancak damadın kuzeni Hayal'den ilk görüşte etkilenince işler karışır.
8.9
Bölük (2017)
20 Ekim 2017'de vizyona giren yerli dram filmi Bölük, Türkiye'nin çeşitli yerlerinden askerliğini yapmaya gelen bir bölük askerin hayat hikayelerini, dostluklarını ve başlarından geçen olayları ele alıyor.
6.9
Başrollünde oyuncu Uğur Yücel yer aldığı, yönetmenliğini Can Yücel üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaktın Beni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.6
İlknur’un doğumu için Ali ve İlknur, Ali’nin babaannesinin yaşadığı Ayvalık’ta bir köye giderler. Köye gidiş hikayeleri ve orada yaşadıkları konu alınmıştır.
3.7
Başrollünde oyuncu Mahsun Kırmızıgül yer aldığı, yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vezir Parmağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
1980 yılı 12 Eylül darbesinden sonra idam edilen Mustafa Pehlivanoğlu'nun yaşamını konu alan film, 1978 yılında Balgat Katliamı'ndan sorumlu tutulmaktadır. Gerçekleştirmediği bir suç için itiraf beklenmektedir. İdam kararı kesinleştiğinde ise ailesinin onu cezaevinden kaçırmak uğruna yaptıkları ve dönemi konu almaktadır.