up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeşilçam Filmleri

Yeni Yeşilçam Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Yeşilçam filmleri listelenmektedir.

En İyi Yeşilçam Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Yeşilçam filmleri listelenmektedir.
9.2
Turşuculukla geçinen 6 çocuklu bir aile, bir turşu tartışması yüzünden dağılır. Çocukların 3'ü annesiyle kalırken diğer 3'ü babalarıyla gider. Yıllarca birbirini görmeyen çocuklar bir gün tesadüfen karşılaşırlar ve anne babalarını tekrar biraraya getirmenin yollarını ararlar.
9.1
Seferoğulları ve Tellioğulları aileleri yıllardan beri birbirlerine rakiptirler. Yeşil Vadi'yi alabilmek için aralarında komik olayların yaşanmasına sebep olan bir çekişme yaşanır.
8.7
Türk sinemasının büyük ustaları bu filmde fakir bir arkadaş grubu olarak karşımıza çıkarlar. Bir gece hayran oldukları Emel Sayın’ı dinlemek için gazinoya giderler. Ancak gazinoda fahiş miktarda gelen hesabı ödeyemeyince, gazinocular tarafından dövülürler. Bu durumu onurlarına yediremeyen kahramanlarımız, intikam almak amacıyla Emel Sayın’ı kaçırıp fidye isterler. Amaçları alacakları fidye ile kendi gazinolarını açmaktır. Ancak olaylar beklenmedik bir şekilde gelişip, bir aşkın doğmasıyla neticelenecektir.
9.1
Babasını kaybeden Ahmet adında bir öğrenci burslu okumak üzere Özel Çamlıca Lisesi'ne gelir. Hababam sınıfına verilen Ahmet, sınıf arkadaşlarının aksine okumaya çok hevesli çalışkan bir öğrencidir. Hababam sınıfı Ahmet'i kendilerine benzetmeye çalışırlar ama Ahmet onlara iyi bir ders verir.
9.1
Mahallenin çöpçüsü olan Apti Şakrak, temizlikçi kız Hacer’e aşıktır. Apti’nin amiri olan Zabıta Şakir’de aynı kıza aşıktır fakat annesi bu kızla evlenmesine bir türlü izin vermez. Hacer ise ne en iyi fırsatı yakalayıp bir şekilde evlenmek derdindedir. Fakat Apti’nin bir gecede şöhreti yakalaması olayları değiştirecektir.
9.0
Başrollünde oyuncu Zeki Alasya yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köyden İndim Şehire isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Arif v 216 (2017)
G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı olan Arif v 216'da, Arif'in robot arkadaşı 216'nın dünyaya gelmesiyle başlayan komik olayları izleyeceğiz. İnsan gibi yaşamaya karar veren 216, bir yandan dünya düzenine ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kendisini klonlamaya çalışan kötü niyetli insanlarla mücadele edecek.
8.3
Delisin (1975)
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, yönetmenliğini Ergin Orbey üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, İlişki türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Delisin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Natuk Baytan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Yeşilçam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sahte Kabadayı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Hanzo (1975)
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hanzo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Bizim Aile (1975)
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, yönetmenliğini Ergin Orbey üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bizim Aile isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu İlyas Salman yer aldığı, yönetmenliğini Sinan Çetin üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çiçek Abbas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Esmeray yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Duygusal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sev Kardeşim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Natuk Baytan üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tarzan Rıfkı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kiracı (1987)
Başrollünde oyuncu Füsun Demirel yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Aksoy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kiracı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Şekerpare (1983)
Başrollünde oyuncu İlyas Salman yer aldığı, yönetmenliğini Atıf Yılmaz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şekerpare isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Postacı (1984)
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Memduh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Postacı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Sadri Alışık yer aldığı, yönetmenliğini Hulki Saner üstlendiği film Turist türünde izleyicisini bekliyor.Turist, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist Ömer isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Başrollünde oyuncu Cüneyt Arkın yer aldığı, yönetmenliğini Çetin İnanç üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyayı Kurtaran Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Kayhan Yıldızoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Hulki Saner üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Yeşilçam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist Ömer Uzay Yolunda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Yeşilçam Filmleri

En iyi yabancı yapım Yeşilçam filmleri listelenmektedir.

Yerli Yeşilçam Filmleri

En iyi yerli yapım Yeşilçam filmleri listelenmektedir.