up
ara

Yolculuk Filmleri

Yeni Yolculuk Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Yolculuk filmleri listelenmektedir.

En İyi Yolculuk Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Yolculuk filmleri listelenmektedir.
9.2
Titanik (1997)
Dönemin en büyük ve gösterişli gemisi olan Titanic, ilk yolculuğuna çıkar. Gemide yolculuk etmekte olan soylu bir ailenin kızı olan Rose ile kumarda bilet kazanarak gemiye binen fakir bir genç olan Jack arasında büyük bir aşk başlar. Ancak hem onları hem de gemide yolculuk etmekte olan diğer yolcuları büyük bir felaket beklemektedir.
9.3
Büyücü, insan, elf, cüce ve hobbitlerden oluşan 9 kişilik bir grup, yüzük kardeşliğini kurarak Sauron'un yüzüğünü ve kendisini yok edip Orta Dünya'yı kurtarmak üzere uzun sürecek olan maceralı yolculuklarına ilk adımı atarlar.
7.4
Savaştan dolayı memleketlerinden zorunlu olarak ayrılan insanlar.. Altun ailesinin Norveç ve Istanbul yollarinda kendi güneşlerinden koparılmaları ve acılarla dolu hikayeleri işleniyor bu filmde.
8.7
Bilbo Baggins, yemyeşil bir köyde sakin bir hayat sürdüren keyfine düşkün bir Hobbit'tir. Bir gün bir büyücünün kapısını çalmasıyla hayatı değişir. Gandalf adındaki bu büyücü, Bilbo'ya 13 cüce ile beraber macera dolu bir yolculuğa çıkmayı teklif eder.
8.5
Kara Bela (2015)
Kudret, kendi halinde sakin bir hayat yaşayan bir adamken, bir arkadaşı yüzünden bir soyguna karışır ve hayatı tepetaklak olur.
7.1
Yıllardır küs olan Ozan ve Hakan babalarının cenazesinde bir araya gelir ve babalarının vasiyeti ile bu küslüğü sonlandırmak isterler.
7.5
Genç Ender Wiggin, daha önce neredeyse tüm insanlığı yok eden genetik yaratıklar olan Formiclere karşı savaşması için uluslararası ordu tarafından görevlendirilir.
7.8
Gizemli bir harita, jeobilimci bir profesör ve birlikte çalışmakta olduğu yeğeni Axel'in harika deneyimler ile yapacağı yolculukları
8.2
Başrollünde oyuncu Steve Carell yer aldığı, yönetmenliğini Jonathan Dayton üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Küçük Gün Işığım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Aaron Stanford yer aldığı, yönetmenliğini Alexandre Aja üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tepenin Gözleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
D’Leh bir dağ köyünde yaşayan kabilenin avcılarından biridir. Bir gün köye gizemli savaşçılar gelip köyü yağmalar ve D’Leh'in sevdiği kadın olan Evolet'i kaçırırlar. Bunun üzerine D'Leh, Evolet'i kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
7.6
Zor Baba (2000)
Hemşirelik yapan Greg Focker, uzun zamandır birlikte olduğu Pam'e evlenme teklif eder. Ancak bu evliliğin gerçekleşmesi için öncelikle Pam'in babasının onayını almak zorundadır. Eski bir CIA ajanı olan babası Jack Byrnes ise Greg'in beklediğinden çok daha zor bir adamdır.
8.1
Başrollünde oyuncu Ethan Hawke yer aldığı, yönetmenliğini Richard Linklater üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece Yarısından Önce isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Robert Downey Jr. yer aldığı, yönetmenliğini Todd Phillips üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Git Başımdan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Josh Hutcherson yer aldığı, yönetmenliğini Eric Brevig üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yabancı , Yolculuk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gizemli Adaya Yolculuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
3:10 Treni (2007)
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Çete türünde izleyicisini bekliyor.Çete, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3:10 Treni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Yetimhanede büyüyen bir çocuk olan Salih, bir yola çıkar. Çıktığı yolda karşılaştığı insanların hikayesi ile Salih’in hikayesi anlatılmaktadır.
9.8
Başrollünde oyuncu Amrish Puri yer aldığı, yönetmenliğini Aditya Chopra üstlendiği film Hint türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hint, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cesur Yürek Gelini Alır isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Tamasha (2015)
Başrollünde oyuncu Ranbir Kapoor yer aldığı, yönetmenliğini Imtiaz Ali üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tamasha isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Michael Madsen yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Thelma Ve Louise isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Yolculuk Filmleri

En iyi yabancı yapım Yolculuk filmleri listelenmektedir.

Yerli Yolculuk Filmleri

En iyi yerli yapım Yolculuk filmleri listelenmektedir.