up
ara

Zombi Filmleri

Yeni Zombi Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Zombi filmleri listelenmektedir.

En İyi Zombi Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Zombi filmleri listelenmektedir.
8.6
Ortaya çıkan bir virüsün, insanlığın çoğunu öldürüp geri kalanları canavara dönüştürmesinden yıllar sonra, New York'ta hayatta kalmayı başarabilen bir adam, bir yandan kendisi gibi hayatta kalmayı başarabilen başka birilerini ararken bir yandan da hastalığın tedavisini bulmaya çalışır.
7.8
Birleşmiş Milletler çalışanı Gerry Lane aniden ortaya çıkan zombi salgınını araştırmak için hastalığın kökenine iner. İnsanlığın geleceği bu tehlikeli yolculuğun sonuçlarına bağlı.
8.3
7.8
Ailesi ve kız arkadaşı ile sorunlar yaşayan Shaun, zombi saldırılarının başlaması üzerine sevdiği insanları zombilerden korumanın yollarını aramaya başlayacaktır.
7.8
Zombieland (2009)
8.5
Paranorman (2012)
7.2
Zombiler artık her yerdedir. Birilerinin onları durdurması gerekmektedir. Zombilerle mücadele eden bir grup genç kadının yaşadığı maceraları konu alır.
8.2
Rec 2 (2009)
4.3
6.3
13 Esrar (2013)
7.5
10.0
Zombi 3 (1988)
0.0
Dünyada bir salgın ortaya çıkar. Çok hızlı bir şekilde yayılmaya başlar. Salgına yakalanan kişiler işe zombiye dönüşmeye başlar. Zombilerin kullandıkları dil bile değişmiştir. Zombilerle iletişime geçmek için bir adam ortaya çıkar. Adam bu yeni dili kullanabilen tek kişidir.

Yabancı Zombi Filmleri

En iyi yabancı yapım Zombi filmleri listelenmektedir.

Yerli Zombi Filmleri

En iyi yerli yapım Zombi filmleri listelenmektedir.