up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Zombi Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Zombi filmleri listelenmiştir.
7.2
Zombiler artık her yerdedir. Birilerinin onları durdurması gerekmektedir. Zombilerle mücadele eden bir grup genç kadının yaşadığı maceraları konu alır.
4.3
Başrollünde oyuncu Kirsten Prout yer aldığı, yönetmenliğini Terry Miles üstlendiği film Zombi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Zombi, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vahşi Değişim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Dennis Haysbert yer aldığı, yönetmenliğini Zach Lipovsky üstlendiği film Virüs türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Virüs, Zombi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dead Rising isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Dünyada bir salgın ortaya çıkar. Çok hızlı bir şekilde yayılmaya başlar. Salgına yakalanan kişiler işe zombiye dönüşmeye başlar. Zombilerin kullandıkları dil bile değişmiştir. Zombilerle iletişime geçmek için bir adam ortaya çıkar. Adam bu yeni dili kullanabilen tek kişidir.