up
ara

17 Yeniden

- 17 Again (2009)

17 Yeniden Konusu ve Özeti

17 Yeniden
Mike O’Donnell, okulun popüler öğrencilerinden biridir ve önünde parlak bir gelecek vardır. Ancak o hamile kalan kız arkadaşıyla evlenmeye karar verir. Aradan geçen 20 yıldan sonra Mike çok mutsuz ve pişmandır. Kendisine 17 yaşına geri dönme şansı verilir. Ancak şimdiki aklıyla o yaşlara geri dönmek onu zor bir duruma sokar.
Süre: 102 dk
Yapım: 2009 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Jason Filardi
Hayatta ikinci bir şans yakalasanız ne yapardınız?
1989 yılında lise son sınıf öğrencisi olan Mike O’Donnell (Zac Efron) okulun basket takımının yıldızıdır. Üniversite bursu ve parlak bir gelecek avucunun içindedir. Ama o her şeyi elinin tersiyle itip, bebek beklediğini yeni öğrendiği kız arkadaşı Scarlet’la yaşamaya karar verir.
Yaklaşık 20 yıl sonra, Mike’ın (Matthew Perry) şaşalı günleri kesinlikle geride kalmıştır. Scarlet’la (Leslie Mann) evliliği paramparçadır, işteki terfi onu es geçmiştir, ergenlik çağındaki oğlu onun bir zavallı olduğunu düşünmektedir, ve lisede bir inekken sonradan teknoloji milyarderi olan en iyi arkadaşı Ned’in (Thomas Lennon) yanında yaşamaya mecbur kalmıştır.
Ama Mike’a ikinci bir şans verilir ve mucizevi bir şekilde 17 yaşına geri döner. Mike’ın görünümü belki 17 yaşında gibidir, ama otuz küsur yaşındaki tavırları 2009 yılının son sınıf öğrencileri arasında hiç de havalı olmaz.
Mike en iyi yıllarını yeniden yakalamaya çabalarken başına gelmiş en iyi şeyleri kaybedebilir.
Film adam

Film adam

@serserimsi

Güzel konu
Genç insanların izleyip fazla etkilemeyeceğini tahmin edebiliyorum. Ama hoş bir film. Eğlenceli güzel sahneleri var.
17 Yeniden
filme 7 verdi
3 beğen · 0 yorum
Ahmet Kıran

Ahmet Kıran

@ahmetkiran

Farklı
Gerçekten farklı bir film izlemek istiyor musunuz? Aynı anda sıkmayacak ve konudaki karmaşanın içinde boğmayacak bir yapım...
17 Yeniden
filme 10 verdi
2 beğen · 0 yorum
Kumral Ada

Kumral Ada

@kumralada

İnsan bir daha 17 olursa?
İnsan yeniden 17 yaşında olsa ne yapar gider aynı kadınla yeniden evlenir mi? Hemde o kadın 35 yaşında kendisi 17 ise gider en güzel kızı seçer dimi ama bu film öyle değil :) Adam gidiyor önce evlatlarını zaman geçiriyor sonra eşiyle arasını düzeltiyor... Biraz saçma ama olsun yinede eğlenceli bir filmdi izlenebilir film :)
17 Yeniden
filme 7 verdi
7 beğen · 0 yorum
28
FİLM
Hayatlarımızın En Güzel Dönemi Olan Öğrencilik Dönemini Konu Edinen Okul Filmleri
Macera, dostluk, aşk, eğlence,... hepsi bu filmlerde. Okul ve öğrencilik konulu en iyi filmleri bu listede topluyoruz....
412
FİLM
Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler
İzledikten sonra iyi ki izlemişim dediğimiz ve herkese izletmek istediğimiz, şiddetle önerdiğimiz filmleri bu listede paylaşı...
7.4/10
48 oy
Sence kaç puan almalı?
0