up
ara

Aşkta Herşey Mümkün

- Something's Gotta Give (2003)

Aşkta Herşey Mümkün Konusu ve Özeti

Aşkta Herşey Mümkün
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Nancy Meyers üstlendiği film
Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yabancı türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkta Herşey Mümkün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Süre: 128 dk
Yapım: 2003 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Nancy Meyers
oktay

oktay

@koleksiyoncu

romantik komedi
Filmi üç başlik altinda inceleyebiliriz.Çapkın harry'nin erica ile aşkı, ericanın genç doktorlarla aşki ve son olarak tekrar harry ile ericanin aski..Filmin romantik komedi severler icin ideal bir film, oyuncu kadrosu iyi, konu ise bildik ama bir o kadar marjinal (!) aşkı anlatiyor..Marjinallikten kastim genc erkek-olgun kadin aşki :) bana göre normal ama genel bakildiginda marjinal, zaten filmin sonunda da bunu görüyoruz..
Aşkta Herşey Mümkün
filme 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Aşkta Her şey Mümkün
Romantik komedi sevmem ama bu film oldukça eğlenceliydi.Tabi itiraf etmek gerekirse filmde ki bilmem kim oyuncularının bilmem nasıl performanslarının görmek için izlenecek bir film değil.Oturup Keanu Reeves için seyrettik yani :) Aşkta yaş farkı var mıdır ? diye soran ama cevabı da yine kendi veren ve evet vardır diyen bir yapım.Film iyiydi hoştu da Diane Keaton'ın performansı çok abartılıydı,oynadığı karakteri sevimsizleştirmiş.Doktor rolünde ki Keanu Reeves için tabisi de söylenecek söz yok.İnsanın hasta olası gelir :) Hafta sonunu keyifle geçirmeyi sağlayabilecek bir film ve hepsi o kadar.Oyuncu kadrosundan dolayı büyük beklenti içine girmeden izlenecek bir film.iyi seyirler.
Aşkta Herşey Mümkün
filme 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
7.1/10
11 oy
Sence kaç puan almalı?
0