up
ara

Muhteşem Showman

The Greatest Showman (2017)

Muhteşem Showman Konusu ve Özeti

Muhteşem Showman
Başrollünde oyuncu Michelle Williams yer aldığı, yönetmenliğini Michael Gracey üstlendiği film
Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem Showman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Bill Condon
Muhteşem Showman filmi Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2017 Filmleri listesinde yer almaktadır.
Eflin

Eflin

@eflin

Film görkemli karografisi, harika renk şölenli, muhteşem müzkleri ile tam bir gösteri. Bu yüzden sinema da izlediğinizde ses sistemi ve beyaz perde ile adeta bir şov hissi veriyor. Müzikal olmakla beraber müziklerini şov kısmına serpiştirdiğinden türün meraklısı olmayana da keyif vericek tarzda bir hikaye

Baştan sona tüm Soundtrack'ı dinlenesi olan bi rakibi daha olduğunu sanmadığım kadar iyi müziklere sahip. Oyuncular üzerine düşeni çok iyi yapmış. Hedefler atılan adımlar... sonuçları... dostluk, yenilikçi fikirler ve bunların toplum üzerinde etkisi, eleştiri, sevgi ve dahasından birer tutam serpiştirilmiş bu hikaye kendini coşkuyla izletiyor

Lalaland ile kıyaslayanlar çok ama bence türü hususunda kıyaslanamaz derecede çok daha iyi bir müzikalite. Bir kere oyuncuların hepsinin sesi parçalara çok yakışmış. Sesleri çok hoş. Sıkıcı değil. Konu olarak daha tahmin edilebilir olması bi gerçek ama seyir zevki çok üst oldugundan bi o kadar daha olsa izlerim diye düşündürüyor.
Muhteşem Showman
filme 10 verdi
3 beğen · 1 yorum
Eflin (@eflin)
[silindi]
06.01.18 beğen cevap
fatih ozan

fatih ozan

@fatihozan

Bazen filme giderken, bir arkadaşın çok istediği film olur ve sırf o istiyor diye çok konusuna bakmadan giderim. Ve üçüncü kere "Off ya ula üçüncü kere aynı tuzak, yine mi müzikal film" demiştim. En kötü ihtimal ikinci arada girmem ha gayret'ten ne zaman ara oldu ya cümlesine getirdi. Müzikal kısımları çok abartı olmayan, diyalog kısımları da olan, harika bir giriş ile gözü doyuran bir film olmuş.
Muhteşem Showman
filme 9 verdi
3 beğen · 0 yorum
Çağdaş Balıbey

Çağdaş Balıbey

@ktapdostu

Günün birinde Zac Efron'un oynadığı bir filmi beğeneceğim hiç aklıma gelmezdi ama oldu.
EVET

!Filmi beğendim eleştirisini yapmak ise izledikten sonra bugüne kısmetmiş.

Bazı yerlerden büyük makas darbeleri aldıklarını düşünüyorum,günün birinde eski filmlerde olduğu gibi bu artık parçalarda eklenirse film eminim şimdiki halinden çok daha fazla beğeni alacaktır.

Özellikle çocukluktan yetişkinliğe geçiş aşamasındaki o evreyi en az bize 10 dakika izletmeliydiler.(yani o sahnelerin olması gerektiğini Jackman ağbimizin küçüklük sancılarını görmek isterdim ama malasef yoktu...Ama olmalıydı.)

....

Hatta filmin süresi 3 saat olsa kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum.Bu haliyle biraz avam olmuş ve yeni yetme kuşağa göz kırpmış...

...

Sondaki son sahnaye de değineyim bari

Hugh Jackman'ın Zac Efron'a asa devir anında ben mesajı aldım HOLLYWOOD ama o dediğin şey asla gerçekleşmeyecek yani kısıtlı bir yeteneğe sahip ZAC EFRON asla HUGH JACKMAN kadar başarılı olamayacak.Bu konuda tek şansın vardı ve sen yükseltmek de karar kıldığın ZAC EFRON yerine JUSTİN BİEBER'i seçtin ve o konu kapandı.

FİLM İYİ...

MÜZİKAL OLARAK...

LA LA LAND KADAR BAŞARILI OLMASADA İYİ...

EEEE TABİİ high school musical'DAN DA İYİ...LÜTFEN ÖLDÜRMEYİN...
Muhteşem Showman
filme 7 verdi
2 beğen · 0 yorum
Eflin

Eflin

@eflin

Muhteşem Showman
All I want is to fly with you
All I want is to fall with you
So just give me all of you
Muhteşem Showman
filme 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Eflin

Eflin

@eflin

Muhteşem Showman
“En asil sanat insanları mutlu edebilmektir"
Muhteşem Showman
filme 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
23
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2017 Filmleri
2017 boyunca izlediğimiz filmleri gözden geçirmemizin zamanı geldi. Yapım yılı 2017 olan ya da 2017'de vizyona giren filmlerd...
8.8/10
16 oy
Sence kaç puan almalı?
0