up
ara

Amerikan Sapığı

- American Psycho (2000)

Amerikan Sapığı Konusu ve Özeti

Amerikan Sapığı
Başrollünde oyuncu Christian Bale yer aldığı, yönetmenliğini Mary Harron üstlendiği film
Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden Amerikan Sapığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Süre: 102 dk
Yapım: 2000 ABD, Kanada
Yönetmen:
Senaryo:
  • Guinevere Turner
Amerikan Sapığı filmi Delilikle İlgili Psikolojik Filmler listesinde yer almaktadır.
Uzumaki Rim

Uzumaki Rim

@ramen

Christian Bale'in oyunculuğu ve filmin sonunu asla tahmin edemeyişimiz.Müthiş bir şoka uğradığımı söyleyebilirim,kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden.
Amerikan Sapığı
filme 9 verdi
3 beğen · 0 yorum
Burcu S.

Burcu S.

@bs

Acım sürekli ve keskin. Hiç kimse için daha iyi bir dünya dilemiyorum. Hatta acımı başkalarına yüklemek istiyorum.Kimse kaçamasın istiyorum. Tüm bunları itiraf ettikten sonra bile kötülükten arınamıyorum. Cezalandırılmaya devam ediyorum. Kendimle ilgili daha derin bir bilgi edinemiyorum. Anlattıklarımdan elde edilecek yeni bir anlam yok. Bu itirafın anlamı yok.
Amerikan Sapığı
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Burcu S.

Burcu S.

@bs

Bütün insan özelliklerine sahibim. Et, kan, ten, saç. Ancak belirlenmiş tek bir duyguya sahip değilim. Hırs ve iğrenme dışında. İçimde korkunç bir şeyler oluyor ama nedenini bilmiyorum. Geceleri ortaya çıkan kana susamışlığım gündüzlere taştı. Delirmenin eşiğine geldim. Sanırım beni aklı başında gösteren maskem düşmek üzere.
Amerikan Sapığı
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Burcu S.

Burcu S.

@bs

Bir Patrick Bateman düşüncesi var. Bir tür soyutlama, ancak ben gerçekte yokum. Sadece hayali bir varlıktan ibaretim. Soğuk bakışlarımı gizlemeyi başarsam da sizinle tokalaşırken elinizi sıkan eti hissetseniz de ve hatta yaşam tarzlarımızın birbirine benzer olduğunu zannetseniz de ben aslında orada değilimdir.
Amerikan Sapığı
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
14
FİLM
Delilikle İlgili Psikolojik Filmler
Psikoloji filmlerine merak saranların mutlaka izlemesi gereken, başrollerinde deliliğin olduğu en iyi psikolojik filmler list...
7.7/10
42 oy
Sence kaç puan almalı?
0