up
ara

Ninja Kaplumbağalar

- Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Ninja Kaplumbağalar Konusu ve Özeti

Ninja Kaplumbağalar
Shredder ve başında olduğu Foot Clan örgütü, şehre dehşet saçmaya başlamıştır. Yıllardır yer yüzüne çıkmayan ninja kaplumbağalar, Shredder ile savaşmak ve planlarını alt üst etmek için yer yüzüne çıkmaya karar verirler.
Süre: 101 dk
Yapım: 2014 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Kevin Eastman
  • Peter Laird
  • Evan Daugherty
  • Josh Appelbaum
  • André Nemec
Manhattan'ın lağım kanallarında yaşayan ve hocaları Splinter Usta ile birlikte New York'taki kötülüklere ve Shredder'a karşı verdikleri mücadele konu alıyor. Megan Fox, acar gazeteci April O'Neil rolünde oynuyor.
1990'lı yılların çocuklarının en unutulmaz çizgi kahramanlarından olan Ninja Kaplumbağalar'ın 3 boyutlu filmi, 5 Eylül 2014'te Türkiye'de gösterime girdi.
Ninja Kaplumbağalar filmi Mutlaka İzlenmesi Gereken Fantastik Filmler listesinde yer almaktadır.
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Çocukluğumun kahramanları uzun aradan sonra tekrar sinema ile buluştu.Espriler, aksiyonu çok iyiydi.Bu filmde kahramanlarımız daha kalıplı olmuş bence güzel olmuş.İkinci filmin çıkması sürpriz olmadı ilk film güzel olupta ayrıca 500 milyon dolarlık gişe yapsın tabi ki ikinci film çıkar:)Ben çok beğendim çok eğlenceli güzel bir film olmuş...
Ninja Kaplumbağalar
filme 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
144
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken Fantastik Filmler
İzleyenleri herçek dünyadan koparıp hayali diyarlara sürükleyen, birbirinden etkileyici en iyi fantastik filmler listelenmekt...
7.7/10
53 oy
Sence kaç puan almalı?
0