up
ara

Son Şans Filmi İncelemeleri

Aleyna

Aleyna

@aleeyyna - Ankara

Azim, hırs, başarı ve en önemlisi aşk insan hayatının vazgeçilmez duygularıdır. Zafer kazanmak için de kaybetmeyi göze almak yenilgilerle başa çıkmak gerekir. Tavsiye ederim.
Son Şans
filme puan vermedi
0 yorum
nlgnycydncr

nlgnycydncr

@dunyasnilzehes

Izledigim güzel filmlerden biriydi.Konu olarak bilindik bir hikaye olsa da oyunculuk cok güzeldi. Bir kac sahnede ağlamak isteyeceksiniz .Öfke kontrolü olan bir boksörün eşini kaybettikten sonra kızını da kaybetmemek için verdiği mücadele
Son Şans
filme 9 verdi
0 yorum
xAkylx

xAkylx

@xakylx

Merhabaaaa
Eğer şuan buraya güzel film bulmak için gelip incelemeleri okuyorsanız buldunuz burayı kapatıp hemen bu filmi açın. Tavsiyeme uymanızı öneririm.Bu filmi siz deyin beş ben deyim on kişi önermiştir.Hep filmi izlemeye niyetlenip siteye giriyordum her seferinde fragmanı izliyordum ve vazgeçiyordum açıkçası sarmayacak bir film gibi geliyordu hep izlemeyi erteliyordum. Perşembe gecesi film gecesi yapıyorduk ve ne izleyeceğimizi bilmiyorduk içimizden biri son şansı açmayı teklif etti ben de dahil kimse itiraz etmedi ve filmi açtık ve bu zamana kadar erteleyip durduğuma üzüldüm.Film sadece dövüş üzerine kurulu değil ki en güzel kısmı da bu zaten tamamen dövüş değil.Biraz sevgi biraz umut biraz çaresizlik ya nasıl deyim filmde hangi duyguyu ararsanız var ve bu gerçekten filmi çok güzel yapıyor. İzleyen herkesin kendinden bir parça şeyler bulacağını düşünüyorum.
İzleyin pişman olmayacaksınız.
Son Şans
filme puan vermedi
0 yorum
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Hikaye tanıdık olsa da oyunculuğun sizi koltuğunuza çivileyeceği kesin. Mükemmeli bir film, sonuna kadar heyecanını korudu.
Son Şans
filme 10 verdi
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Sizde geç kalmayın, izlemek için zamanınız varken :)
İzlemek için geç kaldığım bir filmdi. Ancak bugün izleme fırsatı buldum. Bir boksörün karısının intikamını alması ve çocuğunun velayetini alması için gösterdiği çaba... Aynı zamanda bitmiş hayatını yeniden düzene kurmak için gösterdiği hırs ve öfkesini kontrol etmesi.

Film dram ve heyecanı bir arada yaşatı.. Biraz üzüldük, biraz heyecanlandık sanki bi maç izler gibi (izlemenizi şiddetle tavsiye ederim)
Son Şans
filme 8 verdi
0 yorum
Eksik Gazel

Eksik Gazel

@eksikgazel - İstanbul

şa ha ne... aksiyon dram gerilim mi? evet hepsi vardı. gözlerimde doldu irkildiğim, heyecanlandığım sahne de oldu. her ne kadar boks sporundan nefret etsem de bu spora ve bu sporu yapan bir şampiyonun hayatına başka yerlerden bakmış kaliteli bir filmdi. bilhassa Billy 'in dipteyken kızını yeniden yanına alma gayreti ve yeniden aile olma çabası çok etkileyiciydi. iyi seyirler..
Son Şans
filme 10 verdi
1 yorum
OnurSakarya (@onursakara)
Benzer bir film olan (Rocky) de benim öneririm. zamanına göre çok kaliteli bir filmdir ** İyi Seyirler.
22.01.16 beğen cevap
Oktay Dinç

Oktay Dinç

@oktaydinc - Ordu

Bir boks filminden çok daha fazlası... Jake Gyllenhaal'ın filmlerini genel de severim zaten ama bu filmin senaryosu da çok güzel. İkisi de birleşince tadından yenmez olmuş :)
Son Şans
filme 8 verdi
0 yorum
Sevcan demirel

Sevcan demirel

@sevcandemirel41

filmde şahit olduğum aşk çok başkaydı. Eşine ve kızına büyük aşkla bağlı dövüşçü hope'un karısının ölümünden sonra yaşadığı hüsran acı bocalama izleyicide çok büyük etki yaratıyor.....çok beğendim
Son Şans
filme 10 verdi
0 yorum
Zeplindeki Bavul

Zeplindeki Bavul

@zeplindekibavul - İzmir

Jake Gyllenhaal döktürmüş.çok güzel filmdi
Son Şans
filme 10 verdi
0 yorum
Erkin Çoban

Erkin Çoban

@erkincoban - İstanbul

Boks filmi izler gibi dram izlemek
Bu filmde çok iyi oyunculuk örnekleri izledim. Jake Gyllenhaal'ın oyunculuğu hakkında birçok yorum yapılacaktır ancak benim yorumum filmdeki küçük kızı hakkında olacak.

Oona Laurence henüz 13 yaşında. Filmde çok uzun sahneleri yok. Ama bir sahnede kendini göstermeyi başarmış. Spoiler vermek istemiyorum. İzleyenler bilir, izleyince anlarsınız hangi sahneden bahsettiğimi. Bu sahnedeki kısa repliğinde beni çok etkiledi. Başarısını devam ettirmesini dilerim.

Filmdeki dövüş sahneleri de çok başarılı. Durumu fazla dramatikleştirmeden, kahramanı tanrılaştırmadan aktarılmış maçlar. Özellikle son maçın son sahnesine eklenen minik bir ayrıntı var. Tamam dedirtti.
Son Şans
filme 8 verdi
0 yorum
Misliyna

Misliyna

@misliyna - İstanbul

Jake Gyllenhaal
Tv habercisini oynadığı Gece Vurgunu - Nightcrawler filmi ile Oscar'ı yakalayacağını düşündüğüm ama ne yazık ki es geçildiği bir seneden sonra umarım bu film ile hak ettiği ödülü alır... Gerçekten yeni nesil içerisinde kendini en iyi eğiten ve oynadığı karakteri gerçekten yaşatan bir oyuncu... Ben filmlerde filmin konusundan ziyade oyuncuların karakteri yansıtmasını önemserim ki bu adam bu işi tam da olması gerektiği gibi yapıyor...
Son Şans
filme 10 verdi
0 yorum
Sevda Sen

Sevda Sen

@sevdasen - İstanbul

Boks sporundan pek haz etmesemde izlerken gerçekten gerildiğim ve heyecanlandığım anlar oldu. Adam sanki kırk yıllık boksör gibi çıkıp ringin tozunu attırdı resmen, seyirlik bi film, klişeler dramlar olsada çok güzel işlenmiş izlediğinize de pişman olmayacağınız bi film.
Son Şans
filme 10 verdi
0 yorum
Onur Altınbaş

Onur Altınbaş

@onuraltinbas17 - Bursa

Jake Gyllenhaal ve oyunculuğu
Benim için bir oyuncunun oyunculuğu kadar o film için neler yaptığıda önemli.Gyllenhaal Bu film için 4 ay günde 3-4 saat ,hayatında boks eldiveni giymediği halde boks çalışmaya başlamış aynı zaman da bir önceki filmi için 20kiloya yakın vermişti ve bu film için acayip fit ve kaslı bir şekilde karşımıza çıkıyor . Bu bana göre oscarlık bir olay.( C.Bale favorim aktörüm sırf bu yüzden). Bu antremanlar Gyllenhaal'ın role bürünmesinde gerçekten işe yaramış . Yani filmde oscarlık oyunculuğu var umarım bu yıl kendisine gider ödül.
Konuya gelince gitmeden önce klişe olacağını biliyordum ama ben filme oyunculuk ve Gyllenhaal'ın emeği için gittim.Gittiğimede pişman değilim ,konu klişe olsada dram çok iyi işlenmiş.Gerçekten üzülerek izleyeceğiniz sahneler mevcut ,biri beni çok etkiledi yazmak isterdim ama filmi izleyeceklere saygısızlık olur.
Son Şans
filme 10 verdi
0 yorum