up
ara

Köfte Yağmuru

- Cloudy With A Chance Of Meatballs (2009)

Köfte Yağmuru Konusu ve Özeti

Köfte Yağmuru
Dünyanın en beceriksiz mucidi olan Flint Lockwood, kasaba halkını mutlu etmek için suyu yiyeceğe dönüştürmeye çalışır. Yeni makinesini kasaba meydanında çalıştırır ancak makine patlar ve bir roket gibi bulutlara ulaşır. Sonra çok ilginç bir şey olur ve gökten hamburger yağmaya başlar.
Süre: 90 dk
Yapım: 2009 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Chris Miller
Phil Lord ile Christopher Miller’ın yönettiği ve Bill Hader, Anna Faris, James Caan ile Andy Samberg’in seslendirdiği animasyon film Köfte Yağmuru (Cloudy With A Chance Of Meatballs), 20 Kasım 2009’da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Mucit Flint’in suyu yiyeceğe dönüştürmek için tasarladığı makinesi bulutlara doğru fırladığında gökten çizburger yağmaya başlar. İnsanlar daha çok yemek istediklerinde, makine makarna kasırgaları ve dev köfteler üretir. Şekerleme ve kavun dağlarının altında gömülmek üzere olan kasabanın kaderi, Flint ve arkadaşı Sam’in makineyi durdurmalarına bağlıdır.
Köfte Yağmuru filmi Tüm Zamanların En Eğlenceli Animasyon Filmleri listesinde yer almaktadır.
Misafir

Misafir

@misafir000

Aile boyu izlemek için
Öğrencilerimle izlediğim ama onlardan daha çok benim eğlendiğim bir filmdi. Sonunun biraz basit gelmesi dışında bence ailece rahatça ve zevkle izlenebilecek bir film.
Köfte Yağmuru
filme 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Bu sene oğlumun sevgisinden dolayı 1001.kez izlediğim çizgifilm benim de en sevdiğim animasyonlar içinde.Kesinlikle sıkılmadan izleyebileceğiniz çok eğlenceli bir tarzı var.Yani ben o kadar fazla izlememe rağmen hala severek izliyorsam ?
Köfte Yağmuru
filme 10 verdi
4 beğen · 0 yorum
138
FİLM
Tüm Zamanların En Eğlenceli Animasyon Filmleri
Yukarı Bak, Buz Devri, Çılgın Hırsız, Kayıp Balık Nemo ve daha fazlası... Mutlaka izlemeniz ve çocuklarınıza izletmeniz gerek...
25
FİLM
Büyümek mi? C'mon! Çocuk Ruhlular için Tüm Zamanların En İyi Animasyonları
Animasyonlara bayılan çocuk ruhlu sinema severler buraya! Tüm zamanların en iyi animasyonlarını burada paylaşıyoruz....
8.2/10
73 oy
Sence kaç puan almalı?
0