up
ara

Trans

- Trance (2013)

Trans Konusu ve Özeti

Trans
Trans filmini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur film hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Süre: 101 dk
Yapım: 2013 İngiltere
Yönetmen:
Senaryo:
  • John Hodge
  • Joe Anearne
Trans filmi Mutlaka İzlenmesi Gereken James McAvoy Filmleri listesinde yer almaktadır.
EL_NINO

EL_NINO

@elnino

Filmi kıyaslamadan izlemek gerekiyor bana kalırsa, çok fazla olumsuz eleştiri almış. Başlangıç filmi ile kıyaslanmış ve bu kıyaslama filmin değerini düşürmüş izleyiciler arasında. Filmi bireysel olarak değerlendirecek olursak başından itibaren sürükleyiciliğiyle izleyicisini eline alıyor Danny Boyle. Konu edindiği hipnoz ve beraberinde getirdiği olaylar kafalarda soru işaretine sebep oluyor ve filmin sonuna kadar devam ediyor bu mesele. İzleyiciyi sürekli bir merak içerisine sokuyor ve filmin sonuna kadar da canlı tutuyor merak duygusunu. Filmin müziklerini de beğendim, filmi de müziklerini de incelemenizi tavsiye ederim.
Keyifli seyirler…
Trans
filme 8 verdi
0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

Filmin sonunu çok merak ettiren muhteşem bir aksiyon ve macera. Bazı sahnelerinde korku ile de karşılaşabiliyorsunuz. Kurgulanması da başarılı.
Trans
filme 10 verdi
0 yorum
Ozgurkuzey

Ozgurkuzey

@kuzey

Filmi başından sonuna kadar, sonunu merak ettiren bir film. Kafanız çok karışacak izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum ;)
Trans
filme 10 verdi
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Filmi başından sonuna kadar, sonunu merak ettiren bir filmdi. Acaba yalan mı söylüyorlar doğru mu söylüyorlar diye düşündürecek yalanla doğruyu ayırt etmekte zorlanacağınız bir filmdi. Kafanız çok karışacak izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum ;)
Trans
filme 8 verdi
0 yorum
Büşra★

Büşra★

@aylakbirb

Bir insan aslında nedir? Aslında söylediğimiz, yaptığımız ve hissettiğimiz şeylerin toplamından ibaretiz. Hepsi, sürekli düzenlenen ve hatırlanan eşsiz bir yapıda bir araya toplanmış. Kendin olmak için devamlı olarak kendini hatırlaman gerekiyor. Beynimiz sürekli bu şekilde çalışıyor.
Trans
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

En değerli eserleri korumakla sorumluyuz. Soygun durumunda kahramanlık yapmayın. Unutmayın bir sanat eseri hayatınızdan daha kıymetli değildir.
Trans
filme 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
8
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken James McAvoy Filmleri
2017 yapımı Split filminde kişilik bölünmesi yaşayan bir adamı canlandırarak müthiş bir oyunculuk sergileyen BAFTA ödüllü İsk...
9.1/10
22 oy
Sence kaç puan almalı?
0