up
ara

Kadın Aklı Erkek Aklı

- The Ugly Truth (2009)

Kadın Aklı Erkek Aklı Konusu ve Özeti

Kadın Aklı Erkek Aklı
Abby ve Mike aynı TV programında ekip arkadaşı olarak çalışmaya başlarlar. Abby yeni tanıştığı bir adamla doğru iletişim kurabilmek için Mike'ın erkekler hakkında ipuçları verdiği programdan faydalanmaya başlar.
Süre: 96 dk
Yapım: 2009 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Karen McCullah Lutz
Abby, bekârlığı dışında her soruna anında çözüm bulabilen bir TV programı yapımcısıdır. Reytingleri düşüş gösterince, işe yeni alınmış Mike’la ekip olmak zorunda kalır. Erkekler hakkında ipuçları vermekte olan bölümünün reytinglerdeki ani artışı, Mike’ın yerini garantiler. Abby, bekâr komşusu Colin’le tanıştığında ise doğru hamleleri yapmak için Mike’ın görüşlerine ihtiyacı olduğunu anlar.
Kadın Aklı Erkek Aklı filmi Uslanmaz Romantiklerin İzlemesi Gereken Filmler listesinde yer almaktadır.
İpek -

İpek -

@ipektekinalp

Yorumlara göre filmi bir tek ben beğenmedim sanırım:) Filmi 2 -3 part şeklinde anca bitirebildim ,beni çok sıktı.Oyuncuları birbirine hiç yakıştırmadım.Tek başlarına oyunculukları iyiydi fakat birlikte uyumlu olmamışlardı bence.Filme başlarken çok beklenti için değildim ama bu kadar da kötü olmasını beklemezdim.İzleseniz de izlemeseniz de bişey kaybetmezsinizz :)
Kadın Aklı Erkek Aklı
filme 5 verdi
1 beğen · 0 yorum
Betül Bayrak

Betül Bayrak

@betulbayrak

Romantik komedi dalında kaçırılmaması gerekenler listesinde, şüphesiz ilk sıraya koyacağım filmdir kendileri. Müthiş tüyolar, acı gerçekler, tebessümle baktığınız bir ikili ve gülmekten bazı sahneleri kaçıracağınız kadar komik sahneler var içinde. Daha önce izlediğim hiçbir romantik komediden böyle bir zevk almadığım gibi, bundan sonra izlediklerimden de asla bunun gibi bir zevk alamadım.
Uzun lafın kısası,gün sonunda hiç düşünmeden açıp izlenebilecek ve bittiğinde muhteşem bir tat bırakan on numara beş yıldızlık bir film.
Kadın Aklı Erkek Aklı
filme 9 verdi
1 beğen · 0 yorum
Sevda Sen

Sevda Sen

@sevdasen

İnanılmaz eğlenceli bir film :) ne çok gülmüştüm ve tekrar izlediğimde yine güldüm yine izlesem aynı zevki alırım bunda iki oyuncunun etkisi ve katkısı büyük tabiki. hem güzel bir çift olmuşlar hemde baya yakışıyolar izleyin eğlenmeniz garanti
Kadın Aklı Erkek Aklı
filme 10 verdi
0 beğen · 1 yorum
melike öztürk (@melikeozturk)
Boş zamanınız varsa izleyin derim eğlenceli bir film.
19.09.15 beğen cevap
merve yazıcı

merve yazıcı

@merveyazici

Kadınların ve erkeklerin ilişkiye bakış açıları ancak bu kadar güzel ve eğlenceli anlatılabilirdi.Katherine Heigl ve Gerard Butler mükemmel bir ikili olmuş.İzlerken erkekler ve kadınlar hakkında bazı ACI GERÇELLERede şahit olacaksınız .Romantik komedi severlere tavsiye ederim:)
Kadın Aklı Erkek Aklı
filme 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Betül BLT

Betül BLT

@betulblt

Dokuz yaşımızdan beri romanlarda okuyup filmlerde izlediğimiz büyük, güçlü ve cesur erkek hikayesi tam bir palavra. Yok öyle bir şey!
Kadın Aklı Erkek Aklı
filme 6 verdi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 1 yorum
Ali (@muhammedalierdem)
:0
08.02.17 beğen cevap
59
FİLM
Uslanmaz Romantiklerin İzlemesi Gereken Filmler
Başlarından ne geçerse geçsin uslanmayan ve aşktan vazgeçmeyen kişilerin izlemesi gereken romantik aşk filmleri listelenmekte...
224
FİLM
Romantiklerin İzlemesi Gereken En İyi Aşk Filmleri
Duygusal romantiklerin mutlaka izlenmesi gereken en iyi aşk filmlerini bu listede topluyoruz....
39
FİLM
Romantizm Kokan En Romantik Filmler
Romantizm olmadan yaşayamayanların mutlaka izlemesi gereken, en romantik aşk filmlerini bu listede topluyoruz....
21
FİLM
İzlenmesi Gereken Romantik Komedi Filmleri
Romantizm ve komedi birarada. Hem gülüp eğlenelim hem de aşkı hissedelim diyenlerin mutlaka izlemesi gereken romantik komedi ...
46
FİLM
Tüm Zamanların En Çok İzlenen Aşk Filmleri
Bazen gülümseten, bazen ağlatan, bazense imrendiren duygu yüklü aşk hikayeleri, tüm zamanların en çok izlenen aşk filmleri li...
8/10
131 oy
Sence kaç puan almalı?
0