up
ara

Bana Adını Sor Filmi İncelemeleri

Sıradan bir aşk hikayesi aslında. Fakat buna rağmen etkilemeyi başardı bence. Zengin kız fakir oğlan temalı görünse de ilerleyen dakikalarda tamamen değişiyor ve film başka bir hal alıyor. En kötü zamanında giden mi kalan mıdır gerçekten seven? Sevginin fedakarlık boyutunu içimize işlemek için yapılmış bu film sanki. Eleştirilecek yanları var ama dikkat çekilmesi istenilen konu başka olduğu için göz ardı edilebilir.
Engin Hepileri, rolün hakkını vermiş, Özge Borak ise tek başına gayet iyi bir oyuncu ama sanki bu filmde yanlış partner olmuş gibi duruyor. Ayrıca filmi izlerken sürekli neden ismi "Bana Adını Sor" diye düşünüp durdum, ama filmin sonlarına doğru hüzünlendiren bir sahneyle cevabımı aldım. Filmin duygusal boyutu büyük, tabiki ben ağlamadım ama siz filmi izleyecekseniz ve Çok duygusal biriyseniz ağlamaya hazırlayın kendinizi.
EK 1
Ve filme çok yakışmış olan ve şu ana kadar hiç duymamış olduğum "Sen Kal Ölene Kadar" adlı müthiş şarkıyı da buraya bırakayım:
https://youtu.be/6rn2dDzYfT8 26.10.17
Bana Adını Sor
filme 7 verdi
1 yorum
kalbiyle sevenler zümresi (@kalbiylesevenlerzumresi)
Gerçekten filmle ilgili bütün düşüncelerime tercüman olmuş film analiziniz. Engin Hepileri gerçekten iyi iş çıkarmış, ben çok sulugözüm ama bu film harbiden ağlatır ?
26.10.17 beğen 1 cevap