up
ara
‹ Bi Küçük Eylül Meselesi

Bi Küçük Eylül Meselesi Filmi İncelemeleri

Yonca Tezman

Yonca Tezman

@kitapokumakhuzurverir

Nefesim tutularak izledim ne acı değil mi? İnsan çoğu zaman onu gerçekten seven burnunun dibindeyken göremiyor.Kaybedince anlıyor kıymetini...
Oyunculuklar,manzara,ele alınan konu oldukça güzeldi.
Ve sonu acı bir tat bırakmaya yetti,kendimi eylülün yerine koydum da tam her şeyi hatırladım derken sevdiği adamı artık bulamamak çok acı...
3 beğen · 0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner07

Kendi dünyasındaki bir resmi çizen eylül un duygu yüklü bir hikayesi
0 beğen · 0 yorum
zeyrek

zeyrek

@zeyrek

Filme karşı önyargım filmin ortalarına kadar devam etti açıkçası ama fikirlerine saygı duyduğum birinin tavsiyesi olunca devam ettim seyretmeye. İyi ki de seyretmişim diyorum, basit bir aşk hikayesi deyip geçemeyeceğim kadar güzel bir filmdi. İnsanların, duyguların hafife alınmayacak yönlerini ve kendinde tanımadığın duygularıno hiç değer vermediğin bir insanın yüzüne çarparak karşuna çıkarabildiğini görüyorsunuz.
Bi Küçük Eylül Meselesi
filme puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
aşk
çok duygusal bir film gerçekten çok etkilendim çok anlamlı bir filmdi bitene
kadar büyük merak içerisinde izledim ama bu sonu beklemiyordum .
yani bu olayın böyle bir olayın normal hayatta olmasını hiç istemem
13 beğen · 0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

Zihinde oynanan oyun ve ask birarada. Guzel bir filmdi
0 beğen · 0 yorum
Şeyma

Şeyma

@seymaimamoglu

Türk filmi diyerek geçilmemesi gereken bir film.Aşk temalı olmasının yanında psikoloji ağırlığı olması çok güzel.Ön yargıyla yaklaşılmadan izlenilmeli.
0 beğen · 0 yorum
Cemre

Cemre

@cemregokce

Açıkçası Türk filmlerini izlerken ön yargıyla yaklaşıyorum ama bu film gerçekten çok güzel olmuş, oyunculara diyecek bir söz yok ve konusu da gerçekten iyi. Filmin sonu beni gerçekten çok etkiledi.
0 beğen · 0 yorum
 Yonca

Yonca

@yenigunebismillah

oldukça duygusal bir filmdi benim için
Anlattığı şeyi anlayana çok şey katacak güzel bir yapıt. Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculuğu diyecek bir şey yok zaten. Yabancı Aşk filmleriyle kıyaslandığında bence The Notebook kadar iyi bir film olmuş. Engin Akyürek ' te oyunculuğunun hakkını vermis. Kurgusuna sıradan diyenler ise şunu düşünsün herkes pilav yapar ama kiminki en iyisi olur..
3 beğen · 0 yorum
Kadir Berk Işık

Kadir Berk Işık

@kadirbeerk

farklıymış.
açıkcası klasik bir Türk filmi olarak gördüm ve uzun süre izlemedim. çok yanılmışım. ben böyle bir final hiç beklemiyodum resmen ters köşe. tam olayı anladım derken bir ters köşe daha. Senaryoyu kerem derenin yazdığını en başta bilsem hiç beklemeden izlerdim. en sevdiğim dizi
ezeldi o dizinin senaristide kendisiydi.
7 beğen · 0 yorum
Rukiye

Rukiye

@rukiye87

ön yargı
Yine ön yargı ile geç izlediğim ve geç izlediğim için pişman olduğum filmlerden.. Aşktan kaçamazsın ki... Bedel ödemek zorundasın..
4 beğen · 1 yorum
Lotus (@lotus)
aynı ön yaqrgıya filmin başında da ben kapılmıtım ama iyiki izlemişim :)
27.11.15 beğen 1 cevap
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Film, hikaye, sahneler çok güzeldi. İnsanın kaçtığı şeylerle yüzleşmesi, değer verdiklerimizden utanmamamız... Görmezden geldiğimiz konular :) Kaliteli Türk filmlerinden.
3 beğen · 0 yorum